5 wypożyczalni samochodów, które akceptują wpłaty gotówkowe

17.02.2021
Category: Karta Kredytowa

Niektóre wypożyczalnie samochodów przyjmują wpłaty gotówkowe, ale ponieważ oznacza to, że ponoszą zwiększoną odpowiedzialność, niewiele firm to robi. Te, które to robią, mogą mieć również dodatkowe wymagania; na przykład warunki mogą obejmować większy depozyt niż byłby wymagany w innym przypadku. Większość firm wymaga, aby najemcy mieli ukończone 21 lat, aby móc płacić gotówką, a także mogą wymagać złożenia wniosku o dowód tożsamości wpłaty gotówkowej, co może zająć nawet miesiąc.

Poniżej wymieniono wypożyczalnie samochodów, które akceptują wpłaty gotówkowe, a także te, które tego nie robią. Wszystkie wymienione poniżej firmy, które akceptują wpłaty gotówkowe, przyjmą również gotówkę na ostateczny rachunek. Ponadto niektóre firmy, które nie akceptują wpłat gotówkowych, nadal pozwalają na opłacenie ostatniego rachunku gotówką.

Należy pamiętać, że chociaż wiele wypożyczalni samochodów nie akceptuje gotówki , mogą akceptować karty debetowe. Tak więc, nawet jeśli nie masz karty kredytowej, możesz zapłacić za wynajem za pomocą karty debetowej. Przeczytaj nasz artykuł, aby zapoznać się z listą wypożyczalni samochodów, które akceptują karty debetowe.

Spis treści

Wypożyczalnie samochodów, które akceptują wpłaty gotówkowe

Poniższą listę uporządkowaliśmy, zaczynając od najlepszych ogólnych opcji, i zawarliśmy istotne informacje na temat wymagań najemców.

Dollar Rent A Car
 • Wymagania dotyczące depozytu gotówkowego: Jeśli masz kartę identyfikacyjną depozytu gotówkowego, możesz wynająć samochód za gotówkę. Kaucja gotówkowa wynosi 350 USD lub 15% całkowitego kosztu wynajmu, w zależności od tego, która z tych kwot jest większa.
 • Wymagania najemcy: Aby uzyskać identyfikator wpłaty gotówkowej, musisz mieć co najmniej 21 lat (z wyjątkiem Michigan i Nowego Jorku, gdzie minimalny wiek wynosi 18). Złożenie wniosku trwa około 30 dni i wymagane jest sprawdzenie zdolności kredytowej.Sprawdź ceny lub zarezerwuj onlineOszczędny
 • Wymagania dotyczące depozytu gotówkowego: Jeśli masz kartę identyfikacyjną depozytu gotówkowego, możesz wynająć samochód za gotówkę. Kaucja gotówkowa wynosi 350 USD lub 15% szacowanych opłat za wynajem, w zależności od tego, która z tych kwot jest większa.
 • Wymagania najemcy: Aby uzyskać identyfikator wpłaty gotówkowej, musisz mieć co najmniej 21 lat (z wyjątkiem Michigan i Nowego Jorku, gdzie minimalny wiek wynosi 18). Złożenie wniosku trwa około 30 dni i wymagane jest sprawdzenie zdolności kredytowej.Sprawdź ceny lub zarezerwuj onlineHerc
 • Wymagania dotyczące depozytu gotówkowego: Jeśli masz kartę identyfikacyjną depozytu gotówkowego, możesz wynająć samochód za gotówkę. Minimalny depozyt to 200 $.
 • Wymagania najemcy: Aby uzyskać identyfikator wpłaty gotówkowej, musisz mieć co najmniej 21 lat (z wyjątkiem Michigan i Nowego Jorku, gdzie minimalny wiek wynosi 18). Złożenie wniosku trwa około 30 dni i wymagane jest sprawdzenie zdolności kredytowej.Sprawdź ceny lub zarezerwuj onlineRent-A-Wreck
 • Wymagania dotyczące depozytu gotówkowego: wiele lokalizacji Rent-A-Wreck akceptuje gotówkę jako początkową formę płatności; możesz zadzwonić do określonej lokalizacji z wyprzedzeniem, aby zweryfikować. Lokacja Rent-A-Wreck może wymagać wypełnienia Kwestionariusza Kwalifikacji Gotówkowej w miejscu w normalnych godzinach pracy. Wymagania dotyczące depozytu gotówkowego są różne.
 • Wymagania najemcy: Aby wynająć mieszkanie, musisz mieć ukończone 18 lat, ale w niektórych lokalizacjach minimalny wiek najemcy to 25 lat. Jeśli masz mniej niż 25 lat, prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić kartą kredytową.Sprawdź ceny lub zarezerwuj onlineU-Save
 • Wymagania dotyczące depozytu gotówkowego: Zasady dotyczące płatności będą się różnić w zależności od różnych franczyz U-Save. Na przykład niektóre lokalizacje wymagają od klientów umówienia się telefonicznie, jeśli chcą wynająć mieszkanie za kaucją. Skontaktuj się z franczyzą U-Save, aby dowiedzieć się o wymaganiach dotyczących depozytu gotówkowego.
 • Wymagania najemcy : Wszyscy najemcy muszą mieć co najmniej 21 lat, aby wynająć, a najemcy poniżej 26 roku życia zazwyczaj będą musieli zapłacić kartą kredytową.Sprawdź ceny lub zarezerwuj onlineMożesz porównać więcej funkcji i zasad dla tych i innych firm za pomocą naszego narzędzia do wyboru wypożyczalni samochodów.

  Wypożyczalnie samochodów, które nie akceptują wpłat gotówkowych

  W toku naszych badań stwierdziliśmy, że poniższe firmy nie przyjmują wpłat gotówkowych za wynajem, ale mogą przyjąć gotówkę na ostateczny rachunek.

  • Alamo (Uwaga: Alamo akceptuje gotówkę jako formę płatności za wynajem pod koniec okresu wynajmu; jednak musisz dokonać rezerwacji za pomocą karty debetowej lub kredytowej).
  • AvisBudżet (Uwaga: budżet akceptuje gotówkę jako formę płatności za wynajem na koniec okresu wynajmu; jednak w niektórych lokalizacjach należy dokonać rezerwacji za pomocą karty kredytowej lub debetowej).EZ Rent-A-CarFox Rent A Car (Uwaga: Fox akceptuje gotówkę jako formę płatności za wynajem na koniec okresu wynajmu; należy jednak dokonać rezerwacji za pomocą karty debetowej lub kredytowej).Sixt Rent a CarW podsumowaniu

   Jeśli nie masz karty debetowej lub kredytowej, nadal możesz wynająć samochód. Wiele krajowych wypożyczalni samochodów przyjmuje wpłaty gotówkowe, chociaż należy pamiętać, że te, które to robią, często wymagają wysokich depozytów. Aby uzyskać najlepsze opcje ogólnokrajowe i konkurencyjne ceny, rozważ wynajem od Dollar Rent a Car lub Thrifty. Pamiętaj, że musisz mieć 21 lat, aby zapłacić za wynajem samochodu gotówką (chyba że mieszkasz w Michigan lub Nowym Jorku, co pozwala ci to zrobić w wieku 18 lat), a większość firm będzie również wymagać złożenia wniosku o identyfikator wpłaty gotówkowej, który może zająć miesiąc. Wszystkie wymienione firmy, które przyjmują depozyty gotówkowe, pozwalają również na opłacenie rachunku w całości gotówką, a kilka firm, które nie zezwalają na wpłaty gotówkowe, zaakceptuje również gotówkę za rachunek po zwrocie pojazdu.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy