Co to są pożyczki osobiste?

17.02.2021
Category: Twojej Zdolności

Pożyczka osobista to pieniądze, które pożyczasz od banku na określony czas bez wymaganego zabezpieczenia. Otrzymujesz środki w jednym ryczałcie, masz stałą stawkę i określony termin oraz korzystasz ze stałych miesięcznych płatności.

Tak więc, jeśli masz zadłużenie o wyższym oprocentowaniu, które chcesz skonsolidować, urządzenia, które chciałbyś zmodernizować lub naprawy samochodu na horyzoncie, możesz skorzystać z pożyczki osobistej na prawie każdą potrzebę finansową lub wydarzenie życiowe.

Do czego służą pożyczki osobiste?Potraktuj pożyczkę osobistą jako sposób na uzyskanie elastyczności finansowej, gdy masz na myśli określoną kwotę pożyczki.

Powiedzmy, że planujesz spotkanie rodzinne i wiesz, ile będziesz potrzebować, aby było ono niezapomniane. Pożyczka osobista to świetna opcja, ponieważ otrzymujesz określoną kwotę w jednym ryczałcie. Pożyczka osobista może również służyć do konsolidacji zadłużenia o wyższym oprocentowaniu w jedną niższą miesięczną płatność. Chcesz zmodernizować swoje urządzenia lub dokonać naprawy samochodu? Pożyczkę osobistą można wykorzystać na wiele sposobów.

Funkcje pożyczki osobistej

Oferujemy konkurencyjne oprocentowanie już od 6,99% 1 APR, jeśli skonfigurujesz automatyczną płatność z dowolnego konta czekowego Santander Bank.

Czy masz wiele wysoce oprocentowanych kart kredytowych i / lub pożyczek, urządzeń do modernizacji lub napraw samochodów, którymi musisz się zająć? Uzyskaj elastyczność finansową i pożycz od 5000 do 50 000 USD bez wymaganego zabezpieczenia, a spłata zajmie do 60 miesięcy 1.

Różnica między pożyczką osobistą banku Santander a zadłużeniem na karcie kredytowejDzięki Pożyczce osobistej w Santander Bank pożyczasz pieniądze na określony czas. Otrzymujesz jednorazową, ryczałtową kwotę, którą spłacasz w formie stałych miesięcznych płatności o stałej stopie i ustalonym terminie.

Karty kredytowe często mają wyższe zmienne oprocentowanie, które z czasem może wzrosnąć i nie mają ustalonego terminu spłaty.

Kwalifikacja do dowolnego produktu jest oparta na Twojej zdolności kredytowej, dochodzie i innych dodatkowych czynnikach.

Miesięczne płatności za pożyczki osobisteTen wykres miesięcznych płatności opiera się na Pożyczce osobistej Santander z okresem 60 miesięcy i naszą najlepszą oprocentowaniem 6,99% 1 RRSO.

Ilość

5000 $10 000 $20000 $ Miesięczna płatność

98,98 $197,96 $395,93 $Kurs zakłada automatyczną płatność z rachunku bankowego Santander.

Czy możemy również zasugerować?Simply Right ® Checking

Nie płać żadnej opłaty miesięcznej za jedną wpłatę, wypłatę, przelew, płatność lub zakup dowolnej kwoty w miesiącu kalendarzowym.

 • Brak minimalnego salda, aby uniknąć opłaty miesięcznej.
 • Łatwy dostęp do konta w tysiącach bankomatów Santander, w tym w wielu lokalizacjach CVS / pharmacy ®.Wygodna aplikacja mobilna do sprawdzania sald i dokonywania transakcji w ruchu.Linia kredytowa pod zastaw domu (HELOC)Ciężko pracowałeś, aby posiadać swój dom. Teraz pozwól mu ciężko pracować. Linia kredytowa pod zastaw domu (HELOC) może służyć jako gotowe źródło finansowania wielu rodzajów wydatków.

  • Skorzystaj z linii kredytowej na prawie wszystkie potrzeby, takie jak remont domu, konsolidacja zadłużenia lub opłacanie czesnego.
  • Uzyskaj wygodny dostęp do swoich środków za pomocą czeku lub przelewu internetowego do wysokości dostępnego limitu kredytowego.Płać odsetki tylko od kwoty wykorzystanej linii kredytowej.1 Stawki : Aby otrzymać pożyczkę osobistą („pożyczka) z przedstawioną roczną stopą procentową (APR), musisz mieszkać w MA, MD, RI, CT, NH, NJ, PA, NY, DE, ME, VT lub DC, spełniają nasze najwyższe standardy kredytowe i korzystają z płatności automatycznych (ePay) z dowolnego konta czekowego Santander Bank NA. Stałe oprocentowanie pożyczki (z ePay) waha się od 6,99% do 16,99%, w zależności od Twojej zdolności kredytowej. Minimalna kwota pożyczki wynosi 5000 USD, a maksymalna 50 000 USD. RRSO pożyczki wzrośnie o 0,25 punktu procentowego, a płatność wzrośnie, jeśli ePay nie zostanie wybrany lub zostanie przerwany. RRSO i inne warunki obowiązują na dzień 10.01.2019 r. I mogą później ulec zmianie. Konto czekowe Santander nie jest wymagane, aby kwalifikować się do otrzymania pożyczki, ale korzystanie z usługi ePay z konta czekowego Santander spowoduje obniżenie oprocentowania.Pożyczki osobiste nie mogą być wykorzystywane do finansowania wydatków na edukację pomaturalną. Rachunki pożyczkowe podlegają zatwierdzeniu.

   Przykład miesięcznej spłaty pożyczki osobistej

   Miesięczne spłaty pożyczki osobistej Santander z okresem 60-miesięcznym i naszą najlepszą stawką 6,99% RRSO 1

   Ilość

   5000 $

   10 000 $

   20,00 $

   Miesięczna płatność

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy