Dzień gry wikingów

17.02.2021
Category: Nasz Zespół

SKOL! Stadion US Bank jest domem dla Minnesota Vikings i największych fanów w kraju. To najnowocześniejsze miejsce zostało zaprojektowane, aby ulepszyć wrażenia z gry dzięki innowacyjnej technologii, wysokiej jakości miejsc do siedzenia i miejsc imprezowych, lokalnie inspirowanym opcjom gastronomicznym, niezrównanym liniom widokowym, możliwościom pływania na ogonie, doświadczeniom wirtualnej rzeczywistości Wikingów i nie tylko.

Polityka czystej torbyWikingowie zdecydowanie zachęcają kibiców, aby nie przynosili na stadion żadnego rodzaju toreb, ale fani będą mogli nosić następujący styl i rozmiar torby, paczki lub pojemniki na placach stadionu, bramach stadionu lub gdy zbliżają się do kolejki kibiców oczekujących na wejście stadion:

 • Worki z przezroczystego plastiku, winylu lub PCV, których rozmiar nie przekracza 12 x 6 x 12 . (Oficjalne przezroczyste plastikowe torby z logo zespołu NFL są dostępne w sklepach klubowych lub na stronie nflshop.com) lub przezroczysta plastikowa torba do zamrażania o pojemności jednego galona (torba Ziploc lub podobna).
 • Małe kopertówki o wymiarach 4,5 x 6,5 z rączką lub paskiem lub bez, można wnosić na stadion razem z jedną z opcji przezroczystych toreb.Wyjątkiem będą przedmioty niezbędne z medycznego punktu widzenia, po przeprowadzeniu odpowiedniej kontroli przy bramce do tego przeznaczonej, w tym laktatory.ZABRONIONE przedmioty obejmują między innymi torebki większe niż mała kopertówka, lodówki, aktówki, plecaki, saszetki, torby gimnastyczne, wszelkiego rodzaju bagaż, poduszki do siedzenia, wózki dziecięce, torby na komputer i torby na aparat lub każdą torbę większą niż dopuszczalny rozmiar.US Bank Stadium może uchwalić zasady Clear Bag na imprezach innych niż NFL. Jeśli ta polityka obowiązuje, informacje te zostaną odzwierciedlone na stronie szczegółów wydarzenia na usbankstadium.com.

  US Bank Stadium będzie oferować czek podczas meczów wikingów. Wszystkie torby wykraczające poza regulamin stadionu muszą zostać zabrane z powrotem do pojazdu, wyrzucone lub mogą być przechowywane w punkcie kontroli bagażu.

  Dojazd i parkingOdwiedź naszą stronę Wskazówki i parking tutaj.

  Kodeks postępowania fanówMinnesota Viking są przekonani, że fani Minnesoty prowadzą NFL pod względem entuzjazmu, wsparcia, gościnności i sportowej rywalizacji. Wizerunek zespołu kształtują nie tylko zawodnicy, trenerzy i pracownicy, ale także kibice.

  Naszym celem na miejscu jest stworzenie wysokoenergetycznego środowiska wspierającego nasz zespół przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznej, rodzinnej atmosfery. Fani powinni mieć przyjemne wrażenia z gry, a każdy gość powinien zachowywać się odpowiedzialnie, mając na uwadze innych. Niesforne zachowanie nie będzie tolerowane, aw niektórych przypadkach może zostać uznane za podstawę do zwolnienia ze stadionu. Przypadki te obejmują między innymi:

  • Przebywanie pod wpływem narkotyków lub alkoholu
  • Picie nieletnichDziałania, które są szkodliwe lub zagrażają innymRzucanie jakichkolwiek przedmiotówUżywanie wulgarnego lub obraźliwego języka i / lub gestówOkazywanie nierozważnego zachowania wobec innychNieuporządkowane zachowanieNoszenie obscenicznej lub nieprzyzwoitej odzieżyPalenie w wyznaczonych miejscachSiedzenie lub stanie w przejściuWejście lub próba wejścia na pole gryNieprzestrzeganie poleceń personelu ochrony stadionuWejście na stadion z wszelkimi zakazanymi przedmiotamiNękanie odwiedzających kibiców drużynyCzłonkowie Biletów Sezonowych są odpowiedzialni za działania osób korzystających z ich biletów. Każde z powyższych zachowań osób korzystających z biletu (-ów) właściciela konta może być przyczyną nieodnowienia uprawnień do biletu. Kierownictwo firmy Vikings i ochrona obiektu zastrzegają sobie prawo do uznania czynu lub demonstrowanego zachowania za niewłaściwe i na podstawie dostępnych informacji i okoliczności.

   Zgłoś naruszenie zasad przez fanówJeśli zauważysz którekolwiek z powyższych naruszeń, wyślij słowo kluczowe „VIKES na numer 69050, podając problem i lokalizację. Możesz również skontaktować się z woźnym, inspektorem ochrony obiektu lub zatrzymać się w miejscu obsługi gości, aby zgłosić problem.

   Naruszenia można również zgłaszać wysyłając e-mail [chroniony adres e-mail] lub dzwoniąc do operatora alarmowego stadionu pod numer 612-777-8911.

   Udział w usłudze tekstowej jest bezpłatny, ale obowiązują standardowe opłaty za przesyłanie wiadomości tekstowych i przesyłanie danych. Wyślij SMS-a o treści STOP, END, QUIT, CANCEL, UNSUBSCRIBE, STOPALL na numer 69050, aby usunąć z dowolnej listy i zakończyć subskrypcję usługi.

   HarmonogramAby wyświetlić harmonogram Minnesota Vikings 2019, kliknij tutaj.

   ZOBACZ Coś, POWIEDZ CośKampania „Jeśli coś zobaczysz, powiedz coś to prosty i skuteczny program angażujący opinię publiczną i kluczowych członków zespołu pierwszej linii w identyfikowanie i zgłaszanie wskaźników terroryzmu, przestępczości i innych zagrożeń dla odpowiednich organów transportowych i organów ścigania. Jeśli coś zobaczysz, powiedz coś! Aby zgłosić podejrzaną aktywność, skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem ds. Obsługi gości lub członkiem zespołu ochrony obiektu lub wpisz słowo kluczowe „VIKES pod numer 69050.

   TailgatingTailgating jest częścią doświadczenia gościa US Bank Stadium. Autoryzowane kierowanie ogonem na wyznaczonych parkingach i rampach będzie dotyczyło TYLKO gier Minnesota Vikings Games. Tailgating na wszystkich innych imprezach US Bank Stadium będzie dozwolony tylko przez operatora parkingu.

   godziny
  • Tailgating na wszystkie gry weekendowe otwarte pięć godzin przed ich rozpoczęciem.
  • Tailgating dla wszystkich gier w dni powszednie otwarte trzy godziny przed ich rozpoczęciem *, może ulec zmianie.Tailgating musi zakończyć się trzy godziny po meczu lub północy, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. (*) oznacza, że ​​czas gry może ulec zmianie z powodu elastycznego harmonogramu NFL.Miejsca parkingoweJedno pozwolenie na parkowanie zapewnia dostęp do jednego (1) miejsca parkingowego. Zapisywanie miejsc dla innych kierowców jest niedozwolone. Miejsca parkingowe są ograniczone i ważne jest, aby wszystkie miejsca były dostępne. Na parkingu mogą znajdować się pracownicy kierujący przyjeżdżające samochody w określone miejsca. Należy postępować zgodnie z tymi wskazówkami. Oszczędność miejsc może uniemożliwić spóźnionym fanom wejście na otwarty parking.

   Dozwolone przedmioty / działaniaW przypadku partii ogonowych dozwolone są następujące pozycje i działania:

   • Grille gazowe o maksymalnej wielkości butli z propanem 20 funtów.
   • Spożywanie napojów alkoholowych przez osoby pełnoletnie i zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i zarządzeniami miejskimi.Przenośne meble ogrodowe.Namioty i markizy, które nie blokują sąsiednich miejsc parkingowych, nie utrudniają przejazdów lub wymagają stosowania palików.Przenośne generatory.Zabronione przedmioty / działaniaNastępujące pozycje i działania nie są dozwolone w lotach ogonowych:

    • Drony, modele samolotów, latawce, wszelkie inne zdalnie sterowane lub uwiązane obiekty latające.
    • Otwarte ogniska zasilane węglem drzewnym, drewnem lub innymi materiałami palnymi.Beczki, akcesoria do picia oraz pojemniki na napoje alkoholowe w dużej ilości lub ze wspólnego źródła.Wszelkiego rodzaju szklane pojemniki.Uciążliwa muzyka lub hałas.Kanapy lub inne duże meble.Działania promocyjne lub marketingowe bez odpowiedniej zgody Minnesota Vikings.Sprzedaż produktów, żywności lub napojów.Zasady te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i przyjemności wszystkim fanom.

     Przejścia komunikacyjneWentylatory nie mogą blokować przejść dla pasażerów na tylnych klapach. W razie niebezpieczeństwa korytarze podróżne będą utrzymywane przez personel ochrony. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.vikings.com/stadium/tailgating.

     BiletyBilety na gry Vikings są cyfrowe i dostępne tylko tutaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy