Jakie karty / rodzaje płatności są akceptowane przez Square?

17.02.2021

Square Stand akceptuje płatności kartą

Jako konsument być może już spotkałeś terminal płatniczy Square. To eleganckie, białe urządzenie, w którym zwykle mieści się Apple iPad wraz z czytnikiem kart.

Jest używany przez wiele firm, od kawiarni po sklepy odzieżowe. Square to dla firm łatwy sposób na rozpoczęcie przyjmowania płatności kartą, dlatego prawdopodobnie będziesz go coraz częściej widzieć.

Ponieważ jest on powszechnie używany, warto zapoznać się z działaniem Square i różnymi sposobami płatności w terminalu Square.

Co to jest Square?

Square ma na celu ułatwienie przyjmowania płatności kartą kredytową poprzez dostarczenie sprzętu odczytującego karty kredytowe i obsługującego zaplecze transakcji dla firm.

Podstawowym urządzeniem Square jest Square Reader. To mały, kwadratowy czytnik kart kredytowych, który można podłączyć do gniazda słuchawkowego smartfona.

Po zainstalowaniu aplikacji Square sprzedawca może przyjmować płatności z dowolnej karty kredytowej z paskiem magnetycznym.

Najlepsze w tej transakcji jest to, że czytnik pasków magnetycznych jest dostępny za darmo.

Jednak wiele kart kredytowych zaczęło polegać na transakcjach zbliżeniowych lub chipowych.

Wynika to z problemów bezpieczeństwa związanych z transakcjami za pomocą paska magnetycznego. Square oferuje ulepszony Square Reader za 49 USD.

Ten czytnik akceptuje płatności chipowe i zbliżeniowe, dzięki czemu będziesz mógł akceptować karty z chipem.

Większe firmy zwykle mają Square Stand lub Square Register.

Stojak pozwala zamienić iPada w w pełni funkcjonalny terminal do obsługi punktów sprzedaży. Może akceptować płatności kartą kredytową i umożliwiać klientom wysyłanie paragonów pocztą elektroniczną.

Square Register to samodzielne urządzenie, które obsługuje wszystkie Twoje potrzeby płatnicze.

Koszty korzystania z SquareAby akceptować płatności, Square pobiera tę samą opłatę za wszelkie płatności za pomocą machnięcia, chipa i płatności zbliżeniowe, niezależnie od typu używanej karty. Firmy płacą 2,75% całkowitej transakcji w postaci opłat.

Dla konsumentów płatność za pośrednictwem Square nic nie kosztuje.

Gdzie mogę zapłacić Square?

Jeśli jesteś konsumentem, istnieje wiele miejsc, w których możesz napotkać terminal Square POS.

Ponieważ Square jest skierowany do właścicieli małych firm, najprawdopodobniej użyjesz go w małej firmie. Typowe miejsca to:

 • Ciężarówki z jedzeniem
 • Pchle targiSklepy typu pop-upMałe restauracjeSquare jest idealne dla tego typu lokalizacji, ponieważ nie wymaga dużego sprzętu, wystarczy telefon lub tablet i sposób na jego naładowanie.

  W rzeczywistości płacenie za coś za pośrednictwem Square nie różni się od korzystania z karty w innym miejscu. Przeciągnij kartę lub włóż ją do czytnika chipów.

  Będziesz wtedy mieć możliwość dodania napiwku i, w zależności od wielkości transakcji, zostaniesz poproszony o podpisanie zakupu. Na koniec możesz poprosić o przesłanie rachunku pocztą elektroniczną lub SMS-em.

  Jakie karty / rodzaje płatności są akceptowane przez Square?

  Square akceptuje szeroką gamę kart, w tym:

  • Wiza
  • karta MasterCardAmerican ExpressOdkryćJCBUnionPayJako bonus Square pobiera tę samą opłatę za zakupy, niezależnie od rodzaju używanej karty. Ponieważ opłaty za przeciągnięcie mogą się różnić w zależności od dostawcy karty, może to ułatwić przewidywanie kosztów transakcji.

   Niektórzy sprzedawcy nie akceptują niektórych kart kredytowych, takich jak American Express, ponieważ opłaty manipulacyjne są zbyt wysokie.

   Square może nawet akceptować międzynarodowe karty kredytowe, ale musisz wprowadzić ich dane ręcznie. Te transakcje wiążą się z nieco wyższymi opłatami.

   Jeśli płacisz lekarzowi, czytnik Square może również akceptować płatności z kart FSA i HSA.

   Czy karty debetowe działają z Square?

   Square może akceptować płatności z kart debetowych po wyjęciu z pudełka. Nie musisz nic robić, aby Twój Square Reader był kompatybilny z kartami debetowymi.

   Należy zauważyć, że transakcje kartą debetową będą przebiegać podobnie jak transakcja kredytowa. Nie wszystkie karty debetowe obsługują tę funkcję.

   W przypadku kart debetowych istnieje jedna zasadnicza różnica. Zamiast natychmiastowego potrącenia pieniędzy z rachunku bieżącego klienta, zostaną one potrącone kilka dni później.

   A co z kartami przedpłaconymi?

   Square może przetwarzać płatności z kart przedpłaconych, tak jak płatności z dowolnej innej karty. Nie ma kłopotów, po prostu przesuń kartę i gotowe.

   Jeśli napotkasz problemy z kartą przedpłaconą (lub jakąkolwiek), może być konieczne ręczne wprowadzenie danych karty.

   Karty przedpłacone muszą być zarejestrowane, aby były zgodne z transakcjami wprowadzania ręcznego. Oznacza to, że klient musiał podać wydawcy karty adres rozliczeniowy i kod pocztowy.

   Większość kart zawiera informacje o tym, jak je zarejestrować, na odwrocie karty.

   Czy możesz naładować własną kartę kredytową za pomocą Square?

   Czytelnicy, którzy są zaznajomieni z wartością premii za rejestrację kart kredytowych, prawdopodobnie chętnie się o tym dowiedzą.

   Możesz użyć Square do obciążenia własnej karty i zwrotu pieniędzy na swoje konto. Nawet po uiszczeniu opłat byłoby łatwo spełnić minimalne wymagania dotyczące wydatków i zgarnąć ogromne nagrody.

   Możliwe jest udzielenie sobie zaliczki gotówkowej bez ponoszenia wysokich opłat, które wystawcy kart kredytowych pobierają za usługę.

   Square zdaje sobie sprawę z tej możliwości i zablokował ją. Square uniemożliwia właścicielom firm przesuwanie własnych kart za pomocą czytników Square Readers.

   Członkowie rodziny właściciela firmy również nie mogą dokonywać płatności kredytowych za pomocą czytnika.

   Jeśli spróbujesz przeciągnąć własną kartę za pomocą czytnika Square Reader, Twoje konto może zostać zamknięte.

   Czy mogę zapłacić czekiem kwadratowym?

   Nie, Square nie przetwarza płatności czekiem. Jednak firma może zaakceptować płatność czekiem poza siecią obsługującą Square – Square może służyć tylko do rejestrowania płatności czekiem.

   Aby śledzić płatność inną niż kartą w Square, firma po prostu rejestruje rodzaj zastosowanego środka płatniczego, czy jest to gotówka, czek, czy inny rodzaj płatności. Następnie możesz wpisać swój numer telefonu, aby otrzymać potwierdzenie w wiadomości tekstowej.

   Czy Square współpracuje z innymi opcjami płatności mobilnych?

   Ponieważ smartfony są wszechobecną częścią dzisiejszego życia, nic dziwnego, że producenci telefonów weszli w grę płatniczą.

   Ulepszony czytnik Square, który akceptuje płatności chipowe i zbliżeniowe, obsługuje te metody płatności po wyjęciu z pudełka. Po prostu dotknij telefonu, a transakcja zostanie zakończona.

   Square akceptuje następujące portfele mobilne do płatności:

   • Apple Pay
   • Android PaySamsung PayWniosek

    Square oferuje usługę, która jest cenna zarówno dla firm, jak i konsumentów.

    Właściciele firm otrzymują łatwy do zrozumienia i niedrogi sposób przyjmowania płatności kartą. Możliwość przyjmowania płatności kartą oznacza, że ​​więcej klientów może robić zakupy w sklepie, co zwiększa przychody.

    Ponadto uzyskują dostęp do potężnego oprogramowania do obsługi punktów sprzedaży, które pomaga im śledzić dochody ich firmy.

    Konsumenci korzystają z możliwości płacenia kartą w większej liczbie lokalizacji.

    Nie ma nic bardziej frustrującego niż wpadnięcie do sklepu z gotówką lub restauracji, gdy nie masz przy sobie gotówki. Im więcej firm przyjmuje Square, tym łatwiej jest kupować w większej liczbie firm.

    Zadać pytanieMoże ci się spodobać również Ujawnienie reklamodawców: wiele ofert oszczędności pojawiających się na tej stronie pochodzi od reklamodawców, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie za umieszczenie na liście. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Te oferty nie obejmują wszystkich dostępnych kont depozytowych.

    Ujawnienie redakcyjne: ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

    Ujawnianie treści generowanych przez użytkowników: te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

   • O
   • KontaktWarunkiPrywatność ->PrywatnośćReklamowaćBlogUjawnienie reklamodawcy:Wierzymy, że zapewniając narzędzia i edukację, możemy pomóc ludziom w optymalizacji ich finansów, aby odzyskać kontrolę nad swoją przyszłością. Chociaż nasze artykuły mogą zawierać lub prezentować wybrane firmy, dostawców i produkty, nasze podejście do ich tworzenia jest sprawiedliwe i bezstronne. Treści, które tworzymy, są bezpłatne i pochodzą z niezależnych źródeł, pozbawione są jakiejkolwiek płatnej promocji.

    Ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

    MyBankTracker generuje przychody dzięki naszym relacjom z naszymi partnerami i podmiotami stowarzyszonymi. Czasami możemy wspomnieć lub zamieścić recenzje ich produktów, ale nie ma to wpływu na nasze rekomendacje, które są całkowicie oparte na badaniach i pracy naszego zespołu redakcyjnego. Nie jesteśmy w żaden sposób zobowiązani umową do oferowania pozytywnych lub rekomendujących recenzji ich usług. Zobacz naszą listę partnerów.

    MyBankTracker nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. MyBankTracker i CardRatings mogą otrzymywać prowizje od wydawców kart. Opinie, recenzje, analizy i rekomendacje należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy