Kto płaci za kontrolę termitów?

17.02.2021
Category: Możesz Również

Żaden właściciel domu nie chce się dowiedzieć, że ich dom jest opanowany przez termity. Te małe owady mogą być niezwykle destrukcyjne. Każdego roku powodują oszałamiające szkody majątkowe w Stanach Zjednoczonych o wartości 5 miliardów dolarów. Niestety, oznaki ich aktywności mogą być trudne do wykrycia, a kiedy zostaną zauważone, prawdopodobnie nastąpiły już rozległe uszkodzenia.

Jako właściciel domu inspekcja termitów jest jedną z najlepszych linii obrony przed tymi szkodnikami. Termity mogą zaatakować Twój dom w dowolnym momencie, dlatego warto zachować czujność podczas sprawdzania uszkodzeń. Podczas inspekcji wyszkoleni specjaliści sprawdzą wnętrze i zewnętrzną część Twojego domu, a także obszary, takie jak przyczółki, pod kątem oznak uszkodzeń termitów i zalecą niezbędne zabiegi.

Jeśli kupujesz dom, Twój pożyczkodawca może wymagać inspekcji termitów w celu zatwierdzenia pożyczki. Nawet jeśli jesteś już w domu, coroczne inspekcje są dobrym pomysłem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o inspekcjach termitów, w tym o tym, kto jest odpowiedzialny za koszty.

Pokrycie kosztów

Nikt nie lubi rozmawiać o pieniądzach, ale jeśli chodzi o inspekcje termitów, jest trochę dobrych wiadomości. Chociaż koszt może się różnić w zależności od dostawcy, większość firm zajmujących się zwalczaniem szkodników, w tym Terminix, oferuje bezpłatne inspekcje termitów . Jeśli istnieje koszt związany z inspekcją, jest on zwykle minimalny i mieści się w przedziale 50–150 USD .

Jeśli inspekcja termitów jest przeprowadzana w ramach transakcji dotyczącej nieruchomości, zwykle wiąże się to z kosztami, ponieważ inspekcja obejmuje inne owady niszczące drewno. Zazwyczaj sprzedawca pokrywa wszelkie koszty związane z usługą. Niektóre rodzaje pożyczek mieszkaniowych, takie jak pożyczki VA (Veteran’s Administration) lub FHA (Federal Home Administration), mają dodatkowe wymagania i ograniczenia dotyczące inspekcji termitów. Na przykład w większości stanów VA nie pozwoli kupującemu zapłacić za kontrolę, a pożyczkodawcy VA wymagają faktury jako dowodu, kto zapłacił za kontrolę.

Czego szukać

Inspekcja termitów powinna obejmować dokładne zbadanie wnętrza i zewnątrz domu. Różne gatunki termitów mogą powodować różne rodzaje szkód, dlatego inspektorzy powinni zwracać uwagę na wszystkie poniższe elementy:

 • Rury błotne – te struktury są tworzone przez podziemne termity, które gnieżdżą się w glebie pod domem i wokół niego. Służą do łączenia kolonii ze źródłami drewna na żywność.
 • Odchody termitów termity Drywood tunelują przez drewno i tworzą dziury, aby usunąć ich odchody, gdy budują gniazdo. Ich odchody to pellety w kształcie sześciokąta, które często przypominają fusy z kawy lub trociny. Obecność peletów termitów z suchego drewna w twoim domu jest oznaką inwazji.Odrzucone skrzydła – Stosy skrzydeł termitów w pobliżu okien lub drzwi twojego domu to oznaki rojów, rozmnażających się termitów, które wylatują ze swojej pierwotnej kolonii, aby się parzyć. Kiedy się łączą, tracą skrzydła.Uszkodzone drewno – Termity przeżuwają drewno w poszukiwaniu celulozy. Ta czynność powoduje uszkodzenie drewna za i pod ścianami i podłogami. Często drążą drewno i pozostawiają szereg rowków lub tuneli, które mogą osłabić jego ogólną strukturę.Pęcherze na podłodze drewnianej – aktywność termitów pod podłogą drewnianą często może powodować pojawienie się pęcherzy. Może to być oznaką obecności termitów podziemnych, które mogą uszkodzić podłoże w Twoim domu.Litery termitów

  Jak wspomniano, kontrole termitów są często wymagane w przypadku transakcji dotyczących nieruchomości. Osoby kupujące lub sprzedające dom prawdopodobnie usłyszą słowa „list termitów podczas sprzedaży. Pismo o termitach, a dokładniej „raport o organizmach niszczących drewno to dokument potwierdzający, że dom na sprzedaż został sprawdzony pod kątem wszelkich śladów owadów, które mogą spowodować uszkodzenie konstrukcji. Dokument ten zapewnia kupującemu spokój ducha, że ​​nie kupuje uszkodzonego domu. Dla sprzedawcy list termitów może często przyspieszyć sprzedaż.

  Litery te przedstawiają rodzaje inwazji i stwierdzonych uszkodzeń (jeśli występują), a także zalecane zabiegi i granice inspekcji. Wielu pożyczkodawców będzie potrzebować listu w pliku, aby zakończyć transakcję.

  Możliwości leczenia

  Na podstawie wyników inspekcji firma zajmująca się zwalczaniem szkodników zaleci metody leczenia lub zapewni opcje zapobiegania i ochrony. Terminix zapewnia opcje leczenia zarówno termitów podziemnych jak i suchych , a także plany ochrony, które pokrywają koszty uszkodzeń i napraw, dopóki plan jest aktywny. Nasi wyszkoleni technicy przeprowadzą wstępną kontrolę, a następnie zalecą dostosowany plan leczenia i przeprowadzą coroczne kontrole, aby upewnić się, że Twój dom jest wolny od termitów. Zadzwoń, aby umówić się na wstępną kontrolę już dziś.

  Najlepsza metoda pułapki na myszy

  Wszyscy widzieli pułapkę na myszy z kreskówek: duży kawałek sera zawieszony niepewnie na małym drewnianym prostokącie, czekający tylko na nadejście niczego nie podejrzewającej myszy. Większość nowoczesnych pułapek na myszy nie wykorzystuje kawałków sera, chociaż nadal mogą używać pożywienia jako przynęty. Wierz lub nie, jedną z najpopularniejszych przynęt jest masło orzechowe. Nadal istnieją wersje pułapki z kreskówek, ale są też inne rodzaje, takie jak pułapki elektroniczne. Ponieważ te pułapki zwykle oznaczają radzenie sobie z martwymi myszami, wiele osób zastanawia się, czy istnieje sposób na pozbycie się myszy bez klasycznych pułapek na myszy. Chociaż pułapki na myszy są najskuteczniejsze w usuwaniu myszy, możesz również wypróbować następujące naturalne metody, aby sprawdzić, czy pomogą one usunąć te brzydkie gryzonie.

  Jak pomóc usunąć muszki owocowe z domu

  Muszki owocowe są jednymi z najczęstszych szkodników domowych i mogą być ogromną uciążliwością dla właścicieli domów. Co więcej, naukowcy odkryli, że muszki owocowe mogą „przenosić bakterie ze skażonego źródła, pożywienia lub odpadów na powierzchnie lub do gotowej do spożycia żywności.

  Kontroluj inwazje na podwórze: świstaki, krety i norniki

  Każdy właściciel domu, który ma podwórko, naraża się na terroryzowanie trawnika przez kopiące zwierzęta. Susły i krety to zwierzęta, które mogą spowodować rozległe szkody na podwórku, kopiąc skomplikowane sieci tuneli pod ziemią. Chociaż te szkodniki są najprawdopodobniej aktywne wiosną i latem, kiedy gleba jest najbardziej plastyczna, pozostają aktywne zimą, wkopując się jeszcze głębiej w ziemię, aby uciec przed niższymi temperaturami. Norniki mogą również powodować uszkodzenia trawnika za pomocą pasów startowych. Chociaż rozróżnienie tych szkodników może być trudne, wiedza o tym, jak wygląda każde zwierzę i w jaki sposób powodują uszkodzenia, może pomóc w ćwiczeniu najlepszych metod zwalczania susła, kretów i norników oraz ochronie podwórka w domu.

  Kontroluj inwazje na podwórze: świstaki, krety i norniki

  Każdy właściciel domu, który ma podwórko, naraża się na terroryzowanie trawnika przez kopiące zwierzęta. Susły i krety to zwierzęta, które mogą spowodować rozległe szkody na podwórku, kopiąc skomplikowane sieci tuneli pod ziemią. Chociaż te szkodniki są najprawdopodobniej aktywne wiosną i latem, kiedy gleba jest najbardziej plastyczna, pozostają aktywne zimą, wkopując się jeszcze głębiej w ziemię, aby uciec przed niższymi temperaturami. Norniki mogą również powodować uszkodzenia trawnika za pomocą pasów startowych. Chociaż rozróżnienie tych szkodników może być trudne, wiedza o tym, jak wygląda każde zwierzę i w jaki sposób powodują uszkodzenia, może pomóc w ćwiczeniu najlepszych metod zwalczania susła, kretów i norników oraz ochronie podwórka w domu.

  Jak w naturalny sposób pozbyć się błędów na roślinach

  Kupowanie roślin doniczkowych może narazić Cię na ryzyko zarażenia niechcianymi szkodnikami. Zanim te robaki spowodują uszkodzenie twojej nowej rośliny, dowiedz się, jak się nimi zająć, używając naturalnych środków.

  Jak pomóc zapobiegać ukąszeniom komarów

  Swędzenie ukąszeń i choroby mogą wystąpić po kontakcie z niektórymi stawonogami, takimi jak komary i kleszcze. Ukąszenia mogą powodować dyskomfort, aw niektórych przypadkach przenosić patogeny (bakterie, wirusy i pierwotniaki), które mogą powodować różne choroby. Niektóre przykłady chorób, które budzą niepokój w Stanach Zjednoczonych to: (komary) chikungunya, denga, zapalenie mózgu La Crosse, gorączka Zachodniego Nilu, Zika; (zaznacz) Choroba z Lyme i gorączka plamista Gór Skalistych. Dobre wieści? Istnieje wiele środków ostrożności, które możesz podjąć, aby uniknąć ukąszeń komarów i kleszczy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy