Międzynarodowe przelewy bankowe

17.02.2021

Łatwe przelewy na cały świat

Dokonuj bezpiecznych międzynarodowych przelewów bankowych bezpośrednio ze swojego konta Bank of America

Wysyłaj międzynarodowe przelewy z dowolnego miejsca, w którym możesz zalogować się do bankowości internetowej
 • Przelewy międzynarodowe zazwyczaj docierają do banku odbiorcy w ciągu 1 do 2 dni roboczych, jeśli zostaną wysłane do godziny 17:00 czasu wschodniego
 • Międzynarodowe przelewy są dostępne w ponad 200 krajach w ponad 140 walutach Wysyłanie drutu jest bezpieczne i wygodneAby wysłać przelew międzynarodowy, zaloguj się do bankowości internetowej. Otwiera okno modalne i wybierz link Używając numeru konta w innym banku w sekcji Wyślij pieniądze do kogoś w menu nawigacyjnym Przelewy i postępuj zgodnie z instrukcjami. Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz wszystkie prawidłowe dane banku odbiorcy.

  Czy powinienem wysłać przelew w obcej walucie 1 czy w dolarach amerykańskich?
 • Decydując się na wysłanie w walucie obcej lub w dolarach amerykańskich, należy wziąć pod uwagę czynniki, które mają wpływ na całkowity koszt wysyłki lub kwotę dostępną po transferze, takie jak kursy wymiany i inne opłaty.
 • Przy wysyłaniu w obcej walucie nie ma opłaty za przelew wychodzący Bank of America, a kurs wymiany jest zablokowany z góry.Korzystając z bankowości internetowej do wysyłania międzynarodowego przelewu w obcej walucie, możesz uzyskać lepszy kurs wymiany niż w centrum finansowym.Jeśli nie znasz waluty rachunku, na który ma zostać wysłany odbiorca, skonsultuj się z odbiorcą lub wyślij w dolarach amerykańskich.Opłata za przelew Rodzaj drutu Opłata Krajowy przelew wychodzący30 $ Wychodzący przelew międzynarodowy wysłany w walucie obcej 1, 20 USD Wychodzący przelew międzynarodowy wysłany w dolarach amerykańskich 245 $Zaloguj się, aby wykonać międzynarodowy przelew bankowy
 • Aby wykonać międzynarodowy przelew bankowy, musisz mieć konto czekowe lub oszczędnościowe Bank of America
 • Środki zazwyczaj docierają do banku odbiorcy w ciągu 2 dni roboczychMożesz również wykonać międzynarodowy przelew bankowy w centrum finansowym Bank of AmericaWażna uwaga Przechodzisz do innej witryny internetowej

  Zanim przejdziesz, chcemy, abyś wiedział, że właściciel witryny jest odpowiedzialny za zawartość jego witryny. Ponadto ich praktyki dotyczące prywatności i poziom bezpieczeństwa mogą różnić się od naszych, więc zapoznaj się z ich politykami.

  Centrum odpowiedziPrzelew bankowy to usługa płatności elektronicznych służąca do przesyłania środków przelewem, na przykład za pośrednictwem SWIFT, Federal Reserve Wire Network lub Clearing House Interbank Payments System.

  Zaloguj się do bankowości internetowej; najedź kursorem na zakładkę Przelewy , znajdź sekcję Wyślij pieniądze do kogoś i wybierz Używając numeru konta w innym banku . Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz wszystkie prawidłowe dane banku odbiorcy.

  Bank of America ma 2 główne kody SWIFT:

  BOFAUS3N (dolary amerykańskie lub nieznana waluta)

  Bank of America, NA

  222 Broadway

  New York, New York 10038

  BOFAUS6S (waluta obca)

  Bank of America, NA

  555 California St

  San Francisco, CA 94104

  Jeśli nie znasz lub nie masz pewności co do typu otrzymywanej waluty, użyj BOFAUS3N

  1 Kursy walut ulegają czasami znacznym wahaniom, a użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje wszelkie ryzyko, które może wynikać z takich wahań. Jeśli przypiszemy kurs wymiany do Twojej transakcji walutowej, kurs ten zostanie ustalony przez nas według naszego wyłącznego uznania na podstawie czynników, które uznamy za istotne, w tym między innymi warunków rynkowych, kursów wymiany stosowanych przez inne strony, naszego pożądanego kursu zwrotu, ryzyka rynkowego, ryzyka kredytowego i innych czynników rynkowych, ekonomicznych i biznesowych i może ulec zmianie w dowolnym czasie bez powiadomienia. Przyjmujesz do wiadomości, że kursy wymiany dla transakcji detalicznych i handlowych oraz transakcji dokonywanych po zwykłych godzinach pracy iw weekendy różnią się od kursów wymiany dla dużych transakcji międzybankowych dokonywanych w ciągu dnia roboczego,jak można znaleźć w The Wall Street Journal lub gdzie indziej. Kursy wymiany oferowane przez innych sprzedawców lub pokazywane w innych źródłach przez nas lub innych dealerów (w tym ze źródeł internetowych) mogą różnić się od naszych kursów wymiany. Oferowany kurs wymiany może być inny, a prawdopodobnie niższy od kursu płaconego przez nas w celu nabycia waluty bazowej.

  Zapewniamy pełną wycenę kursów wymiany. Podana cena może obejmować zysk, opłaty, koszty, obciążenia lub inne marże określone przez nas według naszego wyłącznego uznania. Poziom opłaty lub narzutu może się różnić dla każdego klienta i może się różnić dla tego samego klienta w zależności od metody lub miejsca realizacji transakcji.

  W związku z naszą działalnością związaną z tworzeniem rynku i innymi działaniami możemy angażować się w zabezpieczenia, w tym pre-hedging, w celu ograniczenia naszego ryzyka, ułatwienia transakcji z klientami i zabezpieczenia wszelkich powiązanych ekspozycji. Takie działania mogą obejmować handel przed wykonaniem zlecenia. Transakcje te zostaną zaprojektowane tak, aby były rozsądne w stosunku do ryzyka związanego z potencjalną transakcją z Tobą. Transakcje te mogą wpływać na cenę waluty bazowej, a tym samym na Twój koszt lub przychody. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za te potencjalne ruchy cen. Gdy nasza działalność pre-hedgingowa i zabezpieczająca zostanie zakończona po cenach wyższych od uzgodnionej ceny wykonania lub punktu odniesienia, dodatnią różnicę zachowamy jako zysk w związku z transakcjami. Nie będziesz zainteresowany żadnymi zyskami.

  Możemy również zajmować własne pozycje w niektórych walutach. Powinieneś założyć, że mamy motywację ekonomiczną, aby być kontrahentem jakiejkolwiek transakcji z Tobą. Ponownie, nie jesteś zainteresowany żadnym zyskiem związanym z tą działalnością, a zyski te są przeznaczone wyłącznie na nasze konto.

  Przyjmujesz do wiadomości, że strony tych transakcji kursowych prowadzą negocjacje na warunkach rynkowych. Jesteś klientem, a te transakcje nie ustanawiają relacji zleceniodawca / agent ani żadnej innej relacji, która może stworzyć dla nas podwyższone cło.

  Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za nasze kursy walut. Zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za nasze kursy walut, w tym między innymi straty bezpośredniej, pośredniej lub wynikowej, a także wszelkiej odpowiedzialności, jeśli nasze kursy wymiany różnią się od kursów oferowanych lub zgłaszanych przez strony trzecie lub oferowanych przez nas w innym czasie, na innej lokalizacji, dla innej kwoty transakcji lub z użyciem różnych środków płatniczych (w tym między innymi banknotów, czeków, przelewów itp.).

  2 W przypadku międzynarodowego przelewu bankowego inne instytucje finansowe zaangażowane w przelew mogą również pobierać opłaty i odliczać swoje opłaty od kwoty przekazu. W przypadku międzynarodowych przelewów, oprócz naszej standardowej opłaty za przelew bankowy, mogą obowiązywać również inne opłaty, w tym opłaty pobierane przez instytucję finansową odbiorcy, podatki zagraniczne i inne opłaty, które są częścią procesu przelewu. Narzuty związane z przewalutowaniem są uwzględnione w kursie wymiany Bank of America.

  Praktyki reklamoweDokładamy wszelkich starań, aby dostarczać informacje o produktach i usługach, które mogą okazać się interesujące i przydatne. Pomagają nam w tym reklamy oparte na relacjach i reklamy behawioralne online.

  Oto jak to działa: Zbieramy informacje o Twoich działaniach online, takich jak wyszukiwania, które przeprowadzasz w naszych Witrynach i odwiedzane strony. Informacje te mogą być wykorzystywane do dostarczania reklam w naszych Witrynach i offline (na przykład przez telefon, e-mail i pocztę bezpośrednią) dostosowanych do określonych zainteresowań użytkownika.

  Jeśli wolisz, abyśmy nie używali tych informacji, możesz zrezygnować z reklamy behawioralnej online. Jeśli jednak zrezygnujesz, nadal możesz otrzymywać ogólne reklamy. Ponadto doradcy finansowi / menedżerowie klientów mogą nadal wykorzystywać informacje zebrane online w celu dostarczania informacji o produktach i usługach zgodnie z umowami dotyczącymi konta.

  Ponadto, jeśli zrezygnujesz z internetowych reklam behawioralnych, nadal możesz widzieć reklamy po zalogowaniu się na swoje konto, na przykład za pośrednictwem bankowości internetowej lub MyMerrill. Te reklamy są oparte na Twoich konkretnych relacjach z naszym kontem.

  Aby dowiedzieć się więcej o reklamach opartych na relacjach, reklamach behawioralnych online i naszych praktykach dotyczących prywatności, zapoznaj się z Informacją o ochronie prywatności online Bank of America oraz z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi prywatności w Internecie.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy