Najlepsze karty kredytowe do podróży międzynarodowych

17.02.2021

Właściwa karta może obejmować cenne korzyści podróżne, takie jak dostęp do poczekalni na lotnisku i przyspieszona ochrona lotniska

kiszon pascal / Getty Images

15 listopada 2019 r

Podsumowanie

Najlepsze karty kredytowe do podróży międzynarodowych mogą sprawić, że podróżowanie po świecie będzie wygodniejsze i bardziej satysfakcjonujące. Porównaj nasze najlepsze propozycje, aby zobaczyć, jak pasują do Twojego stylu podróży i celów.

Treść tej strony jest aktualna na dzień publikacji; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Najlepsze karty kredytowe do podróży międzynarodowych mogą sprawić, że podróżowanie po świecie będzie wygodniejsze i bardziej satysfakcjonujące . Możesz zdobyć cenne korzyści podróżne, takie jak dostęp do poczekalni na lotnisku i przyspieszoną ochronę lotniska, a niektóre karty pozwalają nawet uniknąć niepotrzebnych opłat za transakcje zagraniczne. Najlepsze karty podróżne na rynku pozwalają również zdobywać punkty i mile, które możesz wymienić na bezpłatne loty, pobyty w hotelach i nie tylko.

Jeśli szukasz karty kredytowej na podróże międzynarodowe, zechcesz porównać wszystkie najlepsze karty, aby zobaczyć, jak mogą pasować do Twojego stylu i celów podróży. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o najlepszych kartach kredytowych do podróży zagranicznych, ich zaletach i nagrodach oraz o tym, jak możesz się zarejestrować.

Najlepsze karty kredytowe do podróży międzynarodowych

 • Ogólnie: Chase Sapphire Reserve®
 • Dostęp do poczekalni: Platinum Card® od American Express
 • Elastyczność: karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards
 • Bez rocznej opłaty: karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards
 • Studenci: Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentów

Najlepsza karta kredytowa na podróże międzynarodowe

Chase Sapphire Reserve®

Nasza ocena: 4,6 na 5

Wymagana ocena: Doskonałe

Kategorie wydatków: Podróże, jedzenie

Nasza opinia : Chase Sapphire Reserve to zarówno świetny towarzysz podróży, jak i jedna z najlepszych opcji zbierania punktów za bezpłatne podróże.

Chase Sapphire Reserve jest często nazywana najlepszą podróżną kartą kredytową, nie bez powodu. Ta karta daje 3x punkty na zakupy w podróży i w restauracji oraz 1 punkt za każdego dolara na wszystko, co kupisz. Możesz również zdobyć 50000 punktów, gdy wydasz 4000 USD na swoją kartę w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta.

Opcje wykupu są bardzo elastyczne: nagrody można wykorzystać jako kredyty na każdym zakupie podróży lub na podróż przez portal Chase, aby otrzymać 50-procentową premię za wykup (dzięki czemu punkty są warte 1,5 centa za sztukę). Możesz również przesłać swoje punkty w stosunku 1: 1: do 11 partnerów turystycznych, w tym United MileagePlus i Southwest Rapid Rewards.

W zamian za roczną opłatę w wysokości 550 USD otrzymasz również doskonałe korzyści związane z podróżą, takie jak kredyt TSA Precheck lub Global Entry oraz członkostwo w poczekalni lotniskowej Priority Pass Select. Ponadto karta zapewnia jedne z najlepszych zabezpieczeń w podróży, w tym ubezpieczenie na wypadek anulowania i przerwania podróży oraz podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu.

Karta oferuje również 300 USD rocznego kredytu na podróże, który ma zastosowanie do większości zakupów turystycznych. Tak więc, jeśli każdego roku dokonasz co najmniej 300 USD na zakupach podróży, anulujesz większość opłaty za kartę.

Wskazówka: Karta Chase Sapphire Preferred oferuje wiele takich samych korzyści jak karta Sapphire Reserve za niższą roczną opłatę w wysokości 95 USD. Jeśli jednak policzysz, okaże się, że Sapphire Reserve ma zwykle lepszą wartość, pomimo wyższej opłaty.

Najlepsza karta kredytowa do międzynarodowego dostępu do poczekalni

Platinum Card® od American Express

Nasza ocena: 4,5 na 5

Wymagana ocena: dobra do doskonałej

Kategorie wydatków: przeloty, hotele

Nasze podejście : gama korzyści związanych z podróżowaniem karty Amex Platinum – w tym dostęp do poczekalni na lotnisku – może pomóc w stylowych podróżach za granicę.

Często podróżujący, którzy chcą lepszych korzyści, powinni również wziąć pod uwagę Platinum Card od American Express. Ta karta daje 5x punkty za przeloty zarezerwowane w liniach lotniczych lub przez AmexTravel.com, a także 5x punkty za bilety z przedpłatą zarezerwowane przez AmexTravel.com. Otrzymujesz również 1 punkt za każdego dolara na wszystko, co kupisz, a także 60000 punktów, jeśli użyjesz swojej karty za 5000 USD w zakupach w ciągu trzech miesięcy.

Chociaż możesz nie chcieć iść samotnie z kartą Platinum ze względu na jej bardziej ograniczoną akceptację w innych krajach, okaże się, że karta jest doskonałym wyborem, aby wygodnie dostać się do celu. Karta Platinum zawiera wiele korzyści, w tym dostęp do jednej z największych i najbardziej luksusowych sieci salonów na świecie, obejmującej salony Amex Centurion, poczekalnie Delta SkyClub i sieć Priority Pass.

Ponadto na karcie znajdują się cenne kredyty na podróże, w tym 200 USD na opłaty lotnicze, do 200 USD w kredytach Uber rocznie i 100 USD na hotel. Wykorzystanie kredytów może być trudniejsze niż kredyt na podróże Sapphire Reserve (na przykład kredyt na opłatę lotniczą ma zastosowanie tylko do kosztów nieprzewidzianych w jednej linii lotniczej, którą należy wyznaczyć na początku każdego roku). Jeśli jednak wiesz, jak korzystać z zalet karty Platinum, możesz łatwo przekroczyć roczną opłatę w wysokości 550 USD.

Najlepsza elastyczna karta na podróże międzynarodowe

Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards

Nasza ocena: 4,2 na 5

Wymagana ocena: dobra do doskonałej

Rodzaj karty: Podróże

Kategorie wydatków: Hotele, ogólne

Nasza opinia : jeśli szukasz najprostszego sposobu na zdobycie dużej ilości mil na darmowe przejazdy, karta Capital One Venture to dobry wybór.

Karta Capital One Venture Rewards oferuje interesującą propozycję nagród i mil, które możesz wykorzystać na więcej niż jeden sposób. Gdy się zarejestrujesz, za każdego wydanego dolara otrzymasz płaskie 2x mile. Karta oferuje również bardzo hojny bonus 100 000 mil (po wydaniu 20 000 $ w ciągu 12 miesięcy od otwarcia konta) lub 50 000 mil po wydaniu 3 000 $ w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta.

Wykorzystanie jest proste i proste: możesz wymienić mile Capital One na dowolny rodzaj podróży na wyciągu z karty kredytowej po stawce 1 centa za milę za pomocą narzędzia Capital One Purchase Eraser. Lub, jeśli jesteś łowcą okazji i chcesz uzyskać trochę więcej wartości ze swoich mil, możesz przekazać je kilku partnerom lotniczym po stawce 2 mile za 1,5 punktu.

Karta oferuje również kilka funkcji, które sprawiają, że jest to doskonały wybór do zabrania jej za granicę: nie pobiera żadnych opłat za transakcje zagraniczne, a otrzymasz do 100 USD kredytu za członkostwo Global Entry lub TSA Precheck, które może Ci pomóc przejść przez odprawy celne i bezpieczeństwo znacznie szybciej.

Najlepsza międzynarodowa karta kredytowa bez opłaty rocznej

Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards

Nasza ocena: 3 . 4 z 5

Wymagany wynik: dobry lub doskonały

Kategorie wydatków: Karta ryczałtowa

Nasza opinia : jeśli chcesz uniknąć rocznej opłaty, karta Bank of America Travel Rewards jest jedną z najlepszych opcji podróżowania za granicę.

Chociaż generalnie preferujemy karty podróżne premium niż karty podróżne bez opłaty rocznej, jeśli próbujesz uniknąć opłaty rocznej, powinieneś sprawdzić kartę Bank of America Travel Rewards. W przypadku podróży zagranicznych karta Bank of America Travel to świetny wybór – nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne, a dodatkowo do karty można dodać PIN.

Numer PIN to wygodna opcja w innych krajach, gdzie karty chipowe i pin są standardem – możesz używać swojej karty w większej liczbie miejsc, w tym w terminalach bezobsługowych, które wymagają numeru PIN.

Karta podróżna Bank of America oferuje również solidny program nagród: otrzymasz 25 000 punktów, gdy wydasz 1000 USD na swoją kartę w ciągu pierwszych 90 dni, plus nieograniczone 1,5 punktu za każdego wydanego dolara. Jeśli chodzi o wykorzystanie nagród, możesz je spieniężyć na zakupy podróżne po stawce 1 centa za punkt lub na karty podarunkowe, towary i nie tylko.

Najlepsza międzynarodowa karta kredytowa dla studentów

Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentów

Nasza ocena: 3 na 5

Wymagany wynik: brak historii kredytowej

Kategorie wydatków: Karta ryczałtowa

Nasza opinia : Karta studencka Bank of America Travel to doskonały wybór dla studentów wyjeżdżających za granicę ze względu na brak opłat za transakcje zagraniczne.

Jeśli jesteś studentem bez historii kredytowej i próbujesz kwalifikować się do otrzymania karty podróżnej, powinieneś sprawdzić kartę kredytową Bank of America Travel Rewards dla studentów. Karta ma kilka kluczowych zalet: nie pobiera opłaty rocznej i nie pobiera żadnych opłat za transakcje zagraniczne, co oznacza, że ​​możesz jej używać do podróży międzynarodowych bez ponoszenia wielu dodatkowych opłat.

Oferuje również wyjątkowo dobry program nagród za legitymację studencką. Otrzymujesz taką samą premię za rejestrację w wysokości 25 000 punktów, co zwykła karta podróżna Bank of America i ten sam 1,5-punktowy wskaźnik zarobków, co pozwala zebrać wiele punktów, które możesz wykorzystać do sfinansowania podróży.

Realizacja jest tak samo łatwa i elastyczna, jak zwykła karta podróżna Bank of America – możesz wymienić punkty jako środki na wyciągu na pokrycie dowolnego zakupu podróży.

Porównaj najlepsze karty kredytowe do podróży międzynarodowych

Jak wybrać międzynarodową kartę podróżną

Wybierając kartę na podróż międzynarodową, będziesz chciał szukać nagród i korzyści, które pasują do twoich planów podróży i preferencji. Co najważniejsze – potrzebujesz karty, której możesz użyć tam, gdzie planujesz podróż. Oto najważniejsze funkcje do rozważenia:

 • Globalna akceptacja – karty Visa i Mastercard są najczęściej akceptowane na całym świecie, chociaż American Express jest również powszechnie akceptowany w niektórych częściach świata. Upewnij się, że wybrałeś kartę, która będzie akceptowana tam, gdzie najczęściej podróżujesz.
 • Brak opłat za transakcje zagraniczne – wybór karty kredytowej, która nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne, pozwoli Ci zaoszczędzić na płaceniu dodatkowych 3 procent lub więcej za zakupy dokonane za granicą.
 • Technologia chipów i PINów – technologia chipów i PINów jest niezwykle pomocna podczas podróży zagranicznych, ale nie wszystkie podróżne karty kredytowe oferują tę korzyść. Sprawdź, które karty mają technologię chipową i PIN, zanim wybierzesz kartę.
 • Dobre kursy wymiany – Jedną dużą zaletą korzystania z karty kredytowej bez opłat za transakcje zagraniczne jest to, że waluta, którą płacisz, zostanie przeliczona na walutę krajową bez żadnych opłat z Twojej strony. Mastercard zazwyczaj oferuje nieco lepsze stawki niż jej konkurenci.
 • Kategorie zarobków – Najlepsze karty kredytowe do podróży międzynarodowych zwykle oferują premie w niektórych kategoriach wydatków. Szukaj kart z bonusami kategorii, które pasują do twoich wzorców wydatków.
 • Dobre opcje wykupu – najlepsze karty w tej dziedzinie pozwalają na bezpośrednie wykupienie podróży lub przeniesienie punktów do linii lotniczych i hoteli w dobrej cenie (zazwyczaj powyżej 1 centa za punkt lub milę). Im więcej masz opcji i im większą wartość uzyskasz ze swoich punktów i mil, tym lepiej będziesz.
 • Korzyści z ubezpieczenia podróżnego – Najlepsze podróżne karty kredytowe oferują bezpłatne ubezpieczenie podróżne, takie jak ubezpieczenie od anulowania / przerwania podróży, ubezpieczenie wynajmu samochodu, ubezpieczenie zagubionego bagażu, pokrycie opóźnienia bagażu i ubezpieczenie wypadkowe w podróży.
 • Dostęp do poczekalni na lotnisku – szukaj kart, które umożliwiają wejście do szeregu poczekalni na lotniskach na całym świecie, ale szczególnie w miejscach, do których często podróżujesz.
 • Global Entry / TSA Precheck – szukaj również kart kredytowych, które oferują kredyt Global Entry lub TSA Precheck. Obie te korzyści pozwalają cieszyć się szybkim bezpieczeństwem na lotnisku, oszczędzając czas i stres podczas podróży.
 • Preferencje hoteli lub linii lotniczych – jeśli często podróżujesz z określonymi hotelami lub liniami lotniczymi, przekonasz się, że niektóre karty są dla Ciebie lepsze. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś lojalny wobec żadnego hotelu lub programu linii lotniczej, być może lepiej będzie, jeśli wybierzesz bardziej elastyczną kartę podróżną.
 • Miejsce pochodzenia / cel podróży – Upewnij się, że nagrody i korzyści wynikające z karty pasują do Twoich planów podróży. Na przykład niektóre karty mogą oferować lepsze opcje poczekalni na trasie lub może się okazać, że niektóre karty z nagrodami nie oferują dobrych opcji wykupu tam, gdzie planujesz podróż.
 • Obsługa klienta – Posiadanie karty z doskonałą obsługą klienta może się przydać w nagłych przypadkach. Według badania satysfakcji z kart kredytowych w USA w 2019 r. Przeprowadzonego przez JD Power w tym roku, Discover i American Express otrzymały w tym roku najwyższe oceny za satysfakcję z obsługi klienta, a następnie Capital One.

Wskazówki dotyczące korzystania z kart kredytowych podczas podróży zagranicznych

 • Poinformuj wystawcę karty, że wyjeżdżasz z kraju, aby zmniejszyć ryzyko zamrożenia Twojego konta w niewygodnym czasie.
 • Przynieś wiele kart kredytowych (najlepiej z różnych sieci płatniczych) na wypadek, gdyby sprzedawca nie zaakceptował Twojej głównej karty lub została odrzucona.
 • Obróć swoje karty, aby uzyskać lepsze nagrody za niektóre zakupy.
 • Miej pod ręką dużo gotówki na wypadek, gdybyś nie mógł użyć swoich kart kredytowych.
 • Jeśli podróżujesz do kraju z kartami chipowymi i kodami PIN, sprawdź, czy Twój wydawca zezwala na dodanie kodu PIN do Twojej karty.
 • Miej pod ręką informacje o swojej karcie i numer telefonu służb ratunkowych wydawcy karty na wypadek zgubienia lub kradzieży karty.
 • Zdecyduj się na naliczanie opłat w lokalnej walucie, aby uniknąć płacenia więcej za przewalutowanie.
 • Tam, gdzie to możliwe, używaj swoich kart kredytowych zamiast gotówki – o ile rozliczasz się w obcej walucie, możesz uzyskać lepszy kurs wymiany.
 • Unikaj używania swoich kart do zaliczek gotówkowych, chyba że jest to absolutna sytuacja awaryjna.
 • Do robienia zakupów używaj karty kredytowej zamiast karty debetowej – nie tylko możesz uniknąć opłat za transakcje zagraniczne, ale także są one bezpieczniejsze.

Konkluzja

Wybór karty kredytowej na podróż zagraniczną może być szczególnie skomplikowanym wyborem. Chociaż możesz mieć oko na kartę z dużą premią za rejestrację i wieloma punktami, powinieneś mieć na uwadze kilka celów związanych z podróżami, zanim wybierzesz kartę. Jeśli wiesz, dokąd i jak zamierzasz podróżować, prawdopodobnie znajdziesz kartę, która zabierze Cię daleko w podróż.

Treść Bank of America była ostatnio aktualizowana 3 marca 2020 r.

Treść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę, gdy klikniesz linki do produktów naszych partnerów.

Holly Johnson jest ekspertem finansowym i wielokrotnie nagradzaną pisarką, która ma obsesję na punkcie oszczędności, budżetowania i podróży. Oprócz pracy jako redaktor współpracujący w The Simple Dollar, Johnson jest właścicielem Club Thrifty i współautorem książki „Zero Down Your Debt: Reclaim Your Income and Build a Life You Love.

Co dalej?

5 rzeczy, które możesz kupić za 80000 punktów Chase Ultimate Rewards

Karta Chase Ink Business Preferred oferuje obecnie 80000 ostatecznych nagród po wydaniu 5000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić dzięki tej premii w wysokości 80 000 punktów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy