Ochrona ubezpieczeniowa zwykle zapewniana za pomocą karty kredytowej

17.02.2021

PORÓWNAJ I KUP ONLINE

Podróżuj bez obaw dzięki ubezpieczeniu podróżnemu od zaufanych ubezpieczycieli. Bezpieczna płatność z natychmiastowym potwierdzeniem pokrycia. Wprowadź szczegóły podróży poniżej.

DLACZEGO KUPIĆ OD NAS?
 • Plany najwyżej ocenianych firm
 • Z łatwością porównuj ceny i korzyściPonad 75 000 zweryfikowanych opinii klientów100% bezpieczna płatnośćNatychmiastowe potwierdzenie pokrycia pocztą elektronicznąNAJLEPSZE PLANY I CENYCeny są regulowane przez prawo. Nigdzie indziej nie znajdziesz niższej ceny za konkretny plan znaleziony tutaj. Ponadto współpracujemy tylko z najwyżej ocenianymi dostawcami i usuniemy ich plany, jeśli ich ocena w naszej witrynie spadnie poniżej 4 na 5 gwiazdek.

  ŁATWE PORÓWNANIAWybierz co najmniej dwa plany, korzystając z funkcji „dodaj do porównania, aby porównać plany obok siebie w przejrzystym i pomocnym formacie. Podczas cytowania i porównywania możesz kliknąć dowolną korzyść, aby otworzyć okno ze szczegółami pokrycia, definicjami i wykluczeniami.

  Niektóre karty kredytowe zapewniają dobre ubezpieczenie podróżne, a niektóre karty oferują niewielkie lub żadne korzyści. Warto poświęcić trochę czasu na zbadanie zakresu ubezpieczenia przed zakupem oddzielnej polisy ubezpieczenia podróży.

  Ubezpieczenie wypadkowe w podróży

  Na pierwszy rzut oka może się to wydawać formą pokrycia złamanej ręki lub umiarkowanej rany szarpanej. Jest jednak bardziej podobny do ubezpieczenia na życie i zwykle obejmuje tylko śmierć lub rozczłonkowanie. W razie przypadkowej śmierci w samolocie, autobusie lub pociągu, za który zapłacono kartą kredytową, osoby pozostające przy życiu po posiadaniu karty otrzymują pełne świadczenie. Za rozczłonkowanie palców lub kończyn przysługuje jedynie częściowe świadczenie. Z tego powodu medyczne ubezpieczenie podróżne jest nadal koniecznością.

  Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży

  Jeśli podróż musi zostać odwołana z powodu choroby lub nieprzewidzianego zdarzenia, bezzwrotne koszty podróży mogą zostać zwrócone przez firmę obsługującą kartę kredytową, jeśli wydatki zostały opłacone kartą. Anulowanie z powodu wcześniejszych schorzeń jest wykluczone, a tylko około 15 procent kart kredytowych oferuje jakąkolwiek formę anulowania podróży. Wcześniejsze ubezpieczenie zdrowotne jest rozsądną inwestycją dla osób z chorobami przewlekłymi.

  Ubezpieczenie zgubionego bagażu

  W przypadku zagubienia bagażu, a linia lotnicza nie zapewni odpowiedniego odszkodowania, firma obsługująca kartę kredytową zapewni określoną kwotę, jeśli lot został zarezerwowany przy użyciu karty kredytowej. To wielka korzyść dla osób, które nie posiadają ubezpieczenia domu lub najemcy. Zawsze czytaj drobnym drukiem w tym artykule. Wiele przedmiotów, od okularów i aparatów słuchowych po narty i rakiety tenisowe, jest często wykluczonych. Dodatkowe ubezpieczenie podróży z ochroną bagażu jest w takim przypadku dobrą inwestycją.

  Ubezpieczenie wynajmu samochodu

  Firmy wynajmujące samochody często pobierają opłatę w wysokości 30 USD dziennie za ubezpieczenie od kolizji. Ich limit wynosi zwykle około 35 000 USD. Firmy obsługujące karty kredytowe mogą zapewnić pewną ograniczoną ochronę w przypadku napraw po kolizji. Wiele polis ubezpieczenia podróżnego oferuje bardziej hojny limit pokrycia za około połowę ceny pobieranej przez wypożyczalnie samochodów. Jest to dobre dla każdego, kto nie ma osobistego ubezpieczenia samochodowego obejmującego wypożyczone samochody.

  Firmy obsługujące karty kredytowe mogą również pokrywać zgubione lub zniszczone telefony komórkowe. Sprawdź, co jest objęte i wyłączone. Kupując oddzielne ubezpieczenie podróżne, wybierz plan obejmujący to, co firma wydająca kartę kredytową wyklucza, a czego jej brakuje.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy