Oto, kiedy możesz zacząć używać nowej karty Apple Card w sklepach

17.02.2021
Category: Pomocą Karty

Przyszła przyszłość – a przez przyszłość mam na myśli Apple Card. Odkąd Apple Card została ogłoszona w marcu podczas prezentacji Apple, która ma zostać wydana pod koniec roku, wiele osób zastanawiało się, kiedy dokładnie pojawi się Apple Card. Cóż, dla niektórych użytkowników dzisiaj jest Twój szczęśliwy dzień.

Według Apple, od dziś, 6 sierpnia, ograniczona liczba klientów, którzy zapisali się, aby otrzymywać powiadomienia o karcie Apple Card, będzie mogła uzyskać dostęp do podglądu karty Apple. Reszta z nas trochę czeka. Firma ogłosiła, że ​​jeszcze tego lata udostępni publicznie kartę Apple Card. Ale jeśli jesteś jednym ze szczęśliwców, możesz złożyć wniosek bezpośrednio w aplikacji Wallet i powinno działać w ciągu zaledwie kilku minut, zgodnie z poręcznym filmem od Apple. Upewnij się, że masz zaktualizowany system iOS, a następnie poszukaj symbolu „+ w aplikacji Portfel.

W rzeczywistości firma Apple wydała serię 10 filmów wyjaśniających wszystko, od tego, jak dokonać zakupu za pomocą nowej karty, po sposób korzystania z niektórych korzyści – i ogólnie po prostu pomocne wprowadzenie do karty Apple Card.

Nie martw się, jeśli to wszystko ci przeszkadza i po prostu zastanawiasz się, co to jest karta Apple. Zasadniczo jest to karta kredytowa firmy Apple, która znajduje się w Twoim telefonie w sekcji Portfel, dzięki czemu płacenie jest naprawdę łatwe. Możesz również otrzymać zgrabną tytanową kartę bez numeru karty, kodu zabezpieczającego CVV, daty ważności lub podpisu na karcie, do użytku tam, gdzie Apple Pay nie jest jeszcze akceptowana, i używać numerów dostarczonych przez Apple do robienia zakupów online. Firma obiecuje, że system ten zapewni „nowy poziom prywatności i bezpieczeństwa.

„Karta Apple Card opiera się na ogromnym sukcesie Apple Pay i zapewnia nowe doświadczenia możliwe tylko z mocą iPhone’a – wyjaśniła w komunikacie Jennifer Bailey, wiceprezes Apple ds. Apple Pay. „Karta Apple została zaprojektowana, aby pomóc klientom przewodzić zdrowsze życie finansowe, które zaczyna się od lepszego zrozumienia ich wydatków, aby mogli dokonywać mądrzejszych wyborów za swoje pieniądze, przejrzystości, która pomoże im zrozumieć, ile będzie to kosztować, jeśli chcą płacić w czasie, oraz sposoby, aby pomóc im spłacić saldo .

Karta Apple Card gwarantuje brak opłat i niższe oprocentowanie, a także pomaga śledzić wydatki i zarządzać nimi w czasie, zachęcając do dokonywania większych płatności i unikania naliczania odsetek. Współpracując z Goldman Sachs i Mastercard, ułatwiają sprawdzanie, dokąd idą Twoje pieniądze – wydaje się, że oferują funkcje podobne do aplikacji Mint.

Dostępna jest również premia Daily Cash, która zapewnia zwrot dwóch procent od wszystkich zakupów dokonanych za pomocą karty Apple Card za pośrednictwem Apple Pay i jeden procent od zakupów dokonanych za pomocą karty tytanowej – plus trzy procent od wszystkich zakupów dokonanych bezpośrednio od Apple.

Dla tych z Was, którzy już są wielkimi fanami Apple Pay, karta Apple Card może wydawać się naturalnym kolejnym krokiem. Będzie można go używać na całym świecie, wszędzie tam, gdzie akceptowane jest Apple Pay. Chociaż dobrze jest zobaczyć kartę obiecującą niższe stopy procentowe i która zachęca użytkowników do dokonywania zdrowych wyborów finansowych, ważne jest również, aby pamiętać, że wszystkie karty kredytowe wiążą się z ryzykiem finansowym, więc upewnij się, że przeprowadziłeś odpowiednie badania.

Jeśli dzisiaj nie zaproszono Cię do zapoznania się z Apple Card, możesz być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami i publikowanymi później tego lata w witrynie Apple.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy