Ponad 10 kart kredytowych, które natychmiast pokazują numer Twojej karty [po zatwierdzeniu]

17.02.2021
Category: Limit Kredytowy

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Wystąpienie o nową kartę kredytową może czasami być stresującym doświadczeniem, ale szybko zmienia się w podekscytowanie, gdy widzisz słowa „Gratulacje, zostałeś zaakceptowany! pojawi się na ekranie.

Jeśli ubiegasz się o nową kartę Travel Rewards, prawdopodobnie będziesz chciał od razu zacząć korzystać z karty. Istnieje jednak wiele czynników, które określą, jak szybko możesz zacząć korzystać z nowej karty.

Mimo że proces składania wniosku może skutkować natychmiastową decyzją, zwykle wydawcy kart kredytowych wymagają, abyś zaczekał, aż otrzymasz kartę pocztą, zanim zaczniesz z niej korzystać. Czas oczekiwania na nową kartę może często wynosić 5-7 dni roboczych.

Niektórzy wydawcy udostępniają numer karty kredytowej zaraz po zatwierdzeniu, dzięki czemu można od razu zacząć go używać.

Aby ułatwić sprawę, stworzyliśmy listę wszystkich głównych wydawców kart kredytowych i ich zasad dotyczących natychmiastowego wydawania numerów kart kredytowych po zatwierdzeniu.

Spis treści

Spis treści

Alliant Credit Union

Alliant nie oferuje obecnie natychmiastowych numerów kart kredytowych.

American Express

Natychmiastowy numer karty po zatwierdzeniu nowego konta jest dostępny na wszystkich kartach American Express.

Jednak niektórzy ludzie zgłaszają, że w przypadku kart pod wspólną marką numer karty wydany natychmiast jest do użytku tylko w lokalizacji pod wspólną marką. Na przykład karta Hilton może być używana tylko z Hilton, a karta Delta tylko do użytku z Delta.

Po otrzymaniu numeru karty pamiętaj, aby go zapisać i / lub zrobić zrzut ekranu. Możesz poprosić o numer ponownie od firmy Amex, ale zanotowanie numeru karty jest o wiele szybsze, ponieważ jesteś zatwierdzony do karty.

Pamiętaj, że numer karty, którą otrzymasz, będzie prawdopodobnie taki sam, jak numer karty fizycznej, ale Twój tymczasowy kod bezpieczeństwa prawdopodobnie nie będzie taki sam.

Podsumowanie: American Express to zdecydowanie najwygodniejsza opcja, jeśli chodzi o natychmiastowy dostęp do nowego numeru karty kredytowej. W takim przypadku zdecydowanie polecamy je jako najlepszą opcję dla tych, którzy potrzebują natychmiastowego dostępu do nowego numeru karty kredytowej.

Zalecane karty American Express (osobiste) Gorąca wskazówka: Jeśli nie potrzebujesz numeru swojej karty zaraz po zatwierdzeniu, możesz poprosić o numer karty od firmy Amex, kontaktując się z nią. Ponadto wielu użytkowników zgłosiło, że otrzymali środki na wyciągu, jeśli ich oprogramowanie zawiedzie i nie będzie w stanie wydać numeru karty.

Bank Ameryki

Według Bank of America klienci, którzy ubiegają się o kartę kredytową za pośrednictwem aplikacji mobilnej Bank of America i są zatwierdzeni do jej otrzymania, mogą natychmiast przesłać ją do swojego portfela cyfrowego. Jednak dla tych, którzy składają wniosek za pośrednictwem swojej strony internetowej, karta kredytowa Alaska Airlines Visa Signature® wydaje się jedyną, która podaje natychmiastowy numer karty.

Barclays

Kilka kart kredytowych pod wspólną marką Barclays oferuje natychmiastowe numery kart i środki dostępne na zakupy dokonywane za pośrednictwem strony internetowej pod wspólną marką. Są one następujące:

 • Frontier Airlines World Mastercard® – natychmiastowy kredyt na zakupy dokonane za pośrednictwem strony internetowej Frontier
 • Hawaiian Airlines® World Elite Mastercard® – natychmiastowy kredyt na zakupy podróżne dokonane za pośrednictwem strony internetowej Hawaiian AirlinesKarta JetBlue – natychmiastowy kredyt na zakupy za pośrednictwem strony internetowej JetBlueKarta Priceline Rewards Visa® – oferuje natychmiastowy kredyt na zakupy za pośrednictwem strony internetowej PricelinePrincess Cruises® Rewards Visa® Card – oferuje natychmiastowy kredyt przy zakupie rejsu z Princess CruisesKarta kredytowa Uber – oferuje natychmiastowy kredyt po zatwierdzeniu, gdy dodasz ją jako podstawową metodę płatności na koncie UberBBVA nie oferuje natychmiastowych numerów kart kredytowych.

  Capital One

  Capital One nie podaje już natychmiast numerów kart kredytowych.

  Pościg

  Chase nie oferuje natychmiastowych numerów kart kredytowych nowym posiadaczom kont. Jednak w niektórych przypadkach osoby, które zostały zatwierdzone do korzystania z karty pod wspólną marką, mogą natychmiast użyć karty do zakupu u sprzedawcy.

  Citi nie podaje już natychmiast numerów kart kredytowych.

  Odkryć

  Discover nie oferuje natychmiastowych numerów kart kredytowych.

  Goldman Sachs

  Karty kredytowej firmy Apple pozwoli posiadaczom kart korzystanie z karty natychmiast po zatwierdzeniu przez aplikacji Portfel w telefonie iPhone.

  HSBC poda numer Twojej karty kredytowej po zatwierdzeniu, ale nie poda CVV ani datę ważności karty.

  Navy Federal Credit Union

  Navy Federal Credit Union nie oferuje natychmiastowych numerów kart kredytowych.

  Synchronizacja

  Jedyne karty oferowane przez Synchrony, które zapewniają natychmiastowy dostęp do numeru karty, to:

  W przypadku kart PayPal lub eBay możesz dokonać zakupu online do 250 USD za pośrednictwem systemu PayPal.

  USAA poda Ci natychmiastowy numer karty do użycia, wraz z datą ważności i trzycyfrowym kodem. Ma to maksymalny limit kredytowy w wysokości 1000 USD, który jest zwiększany do zatwierdzonego limitu kredytowego, gdy pojawia się fizyczna karta.

  Bank USA

  US Bank zaczął wydawać natychmiastowe karty kredytowe do użytku mobilnego / online na niektórych kartach z planami wprowadzenia tego na wszystkie karty w najbliższej przyszłości. Ta opcja jest obecnie ograniczona do tych, którzy przetwarzają wniosek o kartę kredytową z opcją wysyłania wiadomości tekstowej, co może mieć miejsce tylko w przypadku wniosku przetwarzanego przez bankiera w oddziale, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

  Wells Fargo

  Wells Fargo nie oferuje natychmiastowych numerów kart kredytowych.

  Źródło zdjęcia: AllenO via Shutterstock

  Końcowe przemyślenia

  Dlaczego więc miałbyś się spieszyć, aby uzyskać numer karty w pierwszej kolejności? Oto kilka powodów, dla których możesz chcieć od razu skorzystać z opcji:

  • Zniżka z góry: jeśli szukasz karty kredytowej pod wspólną marką, prawdopodobnie otrzymasz jakiś bonus lub zniżkę u sprzedawcy, gdy tylko się zarejestrujesz. Może to być tak proste, jak zniżka na przelot, gdy masz zamiar zakończyć rezerwację. W takim przypadku posiadanie numeru karty od razu umożliwia zastosowanie tej zniżki do zakupu, którego i tak zamierzałeś dokonać.
  • Duży nadchodzący zakup, który pomoże spełnić bonus powitalny: Jeśli znasz świat punktów i mil, wiesz, że karty kredytowe mogą oferować bardzo lukratywne bonusy powitalne za spełnienie minimalnych wymagań dotyczących wydatków. Im szybciej spełnisz wymagania dotyczące wydatków, tym szybciej otrzymasz duży napływ punktów! Z tego powodu wiele osób lubi otwierać nową kartę kredytową, gdy mają zbliżający się duży zakup, taki jak ślub lub wydatki na przeprowadzkę. Potrzeba awaryjna: Czasami możesz szybko potrzebować linii kredytowej i być może oferta początkowa RRSO w wysokości 0% jest dla Ciebie najbardziej sensowna. W każdym razie, jeśli potrzebujesz pomocy w sfinansowaniu dużego lub nieoczekiwanego zakupu, prawdopodobnie będziesz chciał uzyskać dostęp do tego kredytu raczej wcześniej niż później.Podsumowując, chociaż istnieje kilku wydawców, którzy umożliwiają natychmiastowe otrzymanie karty, na otrzymanie nowej karty kredytowej zwykle trzeba poczekać 5-7 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz natychmiastowego dostępu do swojej karty, zalecamy rozważenie karty American Express, ponieważ będzie to prawdopodobnie najlepszy wybór.

   Należy pamiętać, że te zasady mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, a wydawcy mogą działać według własnego uznania przy podejmowaniu decyzji o natychmiastowym wydaniu nowego numeru karty.

   Uwielbiamy, gdy nasi czytelnicy dzielą się z nami swoimi doświadczeniami, więc jeśli masz punkt danych, który potwierdza (lub jest sprzeczny) z naszymi, daj nam znać w komentarzach poniżej!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy