Refinansowanie HARP: programy wymiany

Refinansowanie HARP: programy wymiany
16.03.2021
Category: Konto Bankowe
Benzinga Staff
Współtwórca, Benzinga

Kiedy myślisz o zaciągnięciu kredytu hipotecznego, banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe są prawdopodobnie pierwszymi źródłami kredytu, które przychodzą na myśl. Ale nie są jedynymi potencjalnymi pożyczkodawcami. Hipoteki oferują również instytucje oszczędnościowo-pożyczkowe, firmy consumer finance oraz inne podmioty. Zrozumienie swojego kredytu hipotecznego za pierwszym razem może zająć dużo czasu, a refinansowanie tej samej nieruchomości może być całkowicie przytłaczające.

W marcu 2009 roku rząd federalny rozpoczął program refinansowania w przystępnej cenie (HARP), aby zapewnić refinansowanie właścicielom domów z ograniczonym kapitałem, bez kapitału lub z ujemnym kapitałem. To była wielka ulga, ale HARP wygasł w grudniu 2018 r. Po obsłudze prawie 3,5 mln pożyczkobiorców. Ale jeśli jesteś właścicielem domu o niskim kapitale, nadal możesz kwalifikować się do refinansowania za pomocą zamiennika HARP Fannie Mae – HIRO, skrót od opcji High LTV Refinance Option.

Szybkie pożyczki: wystarczy złożyć wniosek, zrozumieć w pełni

Szybkie pożyczki: wystarczy złożyć wniosek, zrozumieć w pełni

Uzyskaj wycenę oprocentowania kredytu hipotecznego na zakup lub refinansowanie i zacznij współpracować ze specjalistami od kredytów hipotecznych, którzy znają tę przestrzeń od podszewki!

 1. Opcja wysokiego refinansowania LTV Fannie Mae
 2. Freddie Mac’s Enhanced Relief Refinance
 3. Najlepszy pożyczkodawca hipoteczny na refinansowanie
 4. Badania przed refinansowaniem
 5. Często Zadawane Pytania

Opcja wysokiego refinansowania LTV Fannie Mae

Od 2020 roku HIRO zapewnia najlepsze opcje refinansowania, jeśli jesteś pod wodą na obecnym kredycie hipotecznym, ale potrzebujesz kredytu refinansowego z niższymi stawkami, nawet jeśli możesz nie mieć wystarczającego kapitału.

HIRO przynosi korzyści, zmniejszając miesięczną spłatę kapitału i odsetek. Twój refinansowanie HIRO obejmuje niższe oprocentowanie, krótsze terminy spłaty i stabilniejsze produkty hipoteczne. Umożliwia przeniesienie ubezpieczenia kredytu hipotecznego na nową pożyczkę i uproszczone dokumenty, zarówno z opcją desktopową, jak i ręczną.

Freddie Mac’s Enhanced Relief Refinance

Inną opcją refinansowania jest refinansowanie Freddie Mac – dostępne, jeśli masz już pożyczkę Freddie Mac. Podobnie jak HARP, refinansowanie Freddiego Maca nie wykorzystuje maksymalnego współczynnika kredytu do wartości (LTV), aby pomóc w refinansowaniu pomimo twojej sytuacji.

Dodatkowe zalety to brak wymogu minimalnej oceny zdolności kredytowej, w wielu przypadkach brak raportu z oceny oraz maksymalny wskaźnik zadłużenia do dochodów. Weryfikacja dochodów jest spokojniejsza i nie potrzebujesz rezerw finansowych przy zamknięciu. To może być najlepsze miejsce na refinansowanie kredytu hipotecznego, jeśli nie kwalifikujesz się do standardowych programów refinansowania.

Najlepszy pożyczkodawca hipoteczny na refinansowanie

Warto przeprowadzić badania, aby znaleźć najlepszą firmę hipoteczną. Wykonaliśmy dla Ciebie całą pracę – zobacz najlepsze typy Benzinga, aby ułatwić Ci wyszukiwanie.

Śr. Dni do zamknięcia pożyczki
Minimalna ocena kredytowa

1. Najlepsze dla kredytów hipotecznych online: szybsze pożyczki

Firma Quicken Loans rozpoczęła działalność jako przełom w branży kredytów hipotecznych w 1985 roku i jest obecnie największym pożyczkodawcą hipotecznym online działającym we wszystkich 50 stanach. Jest także największym pożyczkodawcą detalicznych kredytów hipotecznych.

Quicken Loans oferuje konkurencyjne stawki i spersonalizowane warunki pożyczki. Nieustannie uznawany za czołowego pożyczkodawcę pod względem satysfakcji klientów, udziela pożyczek z kapitałem własnym na poziomie zaledwie 0%.

Śr. Dni do zamknięcia pożyczki
Minimalna ocena kredytowa

2. Najlepsze dla kredytów tylko z wyciągiem bankowym: Luksusowy kredyt hipoteczny

Luksusowy kredyt hipoteczny nie wykorzystuje dokumentów dochodowych ani dokumentów zatrudnienia jako czynnika kwalifikującego. Zamiast tego finanso prześlesz wyciąg bankowy, aby Luxury mógł sprawdzić, czy masz środki na spłatę pożyczki. Wyciąg bankowy może pochodzić z konta osobistego lub firmowego.

Historia kredytowa, sprawdzenie aktualnego raportu kredytowego i oszacowana wartość nieruchomości mają znaczenie podczas refinansowania z Luxury. Recenzje klientów opisują szybkie procesy zamykania i znakomitą komunikację z pożyczkobiorcami. Udziela pożyczek do 2 mln USD, w tym pożyczek FHA i mieszkaniowych.

Luxury Mortgage działa w: CA, CO, CT, DC, FL, GA, IL, MD, MA, MI, NC, NH, NJ, NY, PA, SC, TN, TX, VA, WA.

Śr. Dni do zamknięcia pożyczki
Minimalna ocena kredytowa

3. Najlepsze dla kredytów długoterminowych: CitiMortgage

CitiMortgage jest światową firmą świadczącą usługi w zakresie bankowości inwestycyjnej i usług finansowych należącą do Citigroup. Oferuje 40-letnie refinansowanie o stałym oprocentowaniu, którego nie zapewnia żaden inny pożyczkodawca.

Możesz złożyć wniosek telefonicznie, online lub odwiedzając lokalny oddział. CitiMortgage wymaga minimalnej oceny kredytowej 620 i maksymalnego wskaźnika zadłużenia do dochodów na poziomie 50% przy 10,1% kapitału własnego.

Śr. Dni do zamknięcia pożyczki
Minimalna ocena kredytowa

4. Najlepsze do aplikacji online: Bank of America

Bank of America obsługuje około 47 milionów klientów i małych firm we wszystkich 50 stanach. Oferuje pożyczki stałe, duże, regulowane, FHA i VA na okres 15 i 30 lat.

Bank of America działa na podstawie minimalnej oceny kredytowej 620 i maksymalnego wskaźnika zadłużenia do dochodów wynoszącego 55%. Wymaga 5% kapitału w przypadku większości pożyczek z rabatami dostępnymi dla preferowanych klientów banku.

Badania przed refinansowaniem

Oprocentowanie kredytów hipotecznych jest nadal na historycznie niskim poziomie – to świetny moment na rozważenie refinansowania. Jeśli obecnie masz kredyt hipoteczny z regulowanym oprocentowaniem lub ARM, możesz zaoszczędzić pieniądze i martwić się, przechodząc teraz na stałą stopę. Przeprowadź badania i znajdź pożyczkodawcę, który pomoże Ci zaoszczędzić i zaspokoić Twoje potrzeby, zarówno teraz, jak iw przyszłości.

Często Zadawane Pytania

P: Jak uzyskać wstępną akceptację?

Najpierw musisz wypełnić wniosek i przesłać go do wybranego pożyczkodawcy. Do wniosku potrzebne są zeznania podatkowe z 2 poprzednich lat, w tym W-2, odcinek wypłaty za ostatni miesiąc, wyciągi bankowe z 2 miesięcy, a pożyczkodawca przeprowadzi raport kredytowy. Po złożeniu i przetworzeniu wniosku zatwierdzenie lub odrzucenie wniosku zajmuje od 2 do 7 dni. Sprawdź naszych najlepszych pożyczkodawców i już dziś zablokuj swój kurs!

P: Ile zapłacę odsetek?

Odsetki, które zapłacisz, są oparte na stopie procentowej, którą otrzymałeś w momencie udzielenia pożyczki, kwocie pożyczki i okresie pożyczki. Jeśli pożyczysz 208 800 USD na 3,62%, w trakcie 30-letniej pożyczki zapłacisz 133 793,14 USD odsetek, zakładając, że miesięczna spłata wynosi 951,65 USD. Aby uzyskać oprocentowanie kredytu hipotecznego na zakup, wycenę tutaj. Jeśli chcesz refinansować, możesz szybko zacząć tutaj.

P: Ile powinienem zaoszczędzić na zaliczkę?

Większość pożyczkodawców zaleca, abyś odłożył co najmniej 20% ceny domu na zaliczkę. Rozsądnie jest zaoszczędzić co najmniej 20%, ponieważ im więcej odłożysz, tym niższa będzie Twoja miesięczna rata, a ostatecznie zaoszczędzisz również na kosztach odsetek. W przypadku, gdy nie jesteś w stanie zaoszczędzić 20%, istnieje kilka programów i pomocy dla kupujących dom, szczególnie dla kupujących po raz pierwszy. Sprawdź pożyczkodawców, którzy specjalizują się w ułatwianiu kupowania domu.

Ta witryna jest bezpłatnym zasobem internetowym, który stara się oferować odwiedzającym pomocne treści i funkcje porównawcze. Informujemy, że operator tej witryny akceptuje rekompensatę reklamową od firm, które pojawiają się w witrynie, a taka rekompensata wpływa na lokalizację i kolejność, w jakiej firmy (i / lub ich produkty) są prezentowane, a w niektórych przypadkach może również wpływać na ocena, która jest im przypisana. W zakresie, w jakim oceny pojawiają się na tej stronie, taka ocena jest określana przez naszą subiektywną opinię i opiera się na metodologii, która agreguje naszą analizę udziału w rynku i reputacji marki, współczynniki konwersji każdej marki, wypłacone nam wynagrodzenie i ogólne zainteresowanie konsumentów. Wpisy firm na tej stronie NIE oznaczają poparcia.

1 Na podstawie danych Quicken Loans w porównaniu z danymi publicznymi.

Porozmawiaj z ekspertem ds. Kredytów mieszkaniowych

Zadzwoń teraz, aby omówić swoją obecną sytuację

Domy na sprzedaż blisko Ciebie

Domy na sprzedaż blisko Ciebie

Oferty są stale aktualizowane, więc nie przegapisz domów, które właśnie trafiły na rynek.

popularne artykuły
 • 7 najlepszych pożyczkodawców kredytów hipotecznych
 • Najlepsze firmy udzielające kredytów hipotecznych
 • Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla kupujących po raz pierwszy w domu
 • Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni online
 • Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla osób samozatrudnionych
 • Najlepsze oprocentowanie i pożyczkodawcy VA (Veterans)
 • Ile domu mogę sobie pozwolić?
 • Jak uzyskać wstępną zgodę na kredyt hipoteczny
 • Jak uzyskać pożyczkę VA
 • Jak zakwalifikować się do pożyczki FHA
Uzyskaj najlepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego
Współpracuj z najlepszymi specjalistami od kredytów hipotecznych w branży. Rozpocznij wycenę zakupu lub refinansowania w kilka sekund.

Polecane przewodniki – najlepsze z

Najlepszy kredyt hipoteczny Jumbo

Gotowy, aby znaleźć najlepszą pożyczkę typu jumbo dla swoich potrzeb? Nasz przewodnik po najlepszych firmach hipotecznych, które oferują duże pożyczki, ułatwi nieco przeprowadzkę do wymarzonego domu.

Najlepsze firmy udzielające kredytów hipotecznych

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć przed podjęciem decyzji o pożyczkodawcy hipotecznym. Poznaj siedem najlepszych firm hipotecznych. Wskazówki dotyczące znalezienia najlepszego kredytodawcy hipotecznego.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla kupujących po raz pierwszy w domu

Chcesz kupić swój pierwszy dom? Zobacz najlepszych pożyczkodawców hipotecznych dla kupujących pierwszy dom, w tym aktualne oprocentowanie kredytów hipotecznych i nie tylko.

Najlepsi tradycyjni kredytodawcy hipoteczni

Co to jest zwykły kredyt hipoteczny i czy pasuje do Ciebie? Oto przewodnik Benzinga po konwencjonalnych kredytach hipotecznych i najlepszych konwencjonalnych kredytodawcach.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla osób samozatrudnionych

Jesteś samozatrudniony i szukasz najlepszego pożyczkodawcy hipotecznego? Zobacz najlepszych pożyczkodawców w zakresie kredytów z wyciągów bankowych i zacznij kupować lub refinansować.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni online

Pożyczkodawcy online są popularni na rynku pożyczek mieszkaniowych, ponieważ oferują łatwy proces składania wniosków i krótkie terminy realizacji. Benzinga sporządziła listę najlepszych obecnie dostępnych kredytodawców hipotecznych online.

Recenzje kredytodawców hipotecznych

Bank of America Mortgage
Kredyty hipoteczne
Postać
Refinansowanie
Veterans United Mortgage
Zakup
Luksusowy kredyt hipoteczny
Zakup
Morty
Zakup
Nowe fundusze amerykańskie
Dyby
PHH Corp
Zakup
Refinansowanie
M&T Bank Corp
Refinansowanie
Quicken Loans Mortgage
Refinansowanie
Wells Fargo – hipoteka
Refinansowanie
Kredyt hipoteczny Wyndham Capital
Refinansowanie

Metodologia: Aby określić najlepszych kredytodawców hipotecznych, Benzinga przeanalizowała ponad 100 kredytodawców i brokerów hipotecznych. Zwróciliśmy uwagę na pożyczkodawców hipotecznych, którzy oferują wiele rodzajów pożyczek, mają okres zamknięcia wynoszący maksymalnie 30 dni i minimalny wynik kredytowy 620. Preferowaliśmy również pożyczkodawców hipotecznych, którzy mają możliwość złożenia wniosku o pożyczkę online i aplikację mobilną.

Ujawnienie: Ta witryna jest bezpłatnym zasobem internetowym, który stara się oferować odwiedzającym pomocne treści i funkcje porównawcze. Informujemy, że operator tej witryny akceptuje rekompensatę reklamową od firm, które pojawiają się w witrynie, a taka rekompensata wpływa na lokalizację i kolejność, w jakiej firmy (i / lub ich produkty) są prezentowane, a w niektórych przypadkach może również wpływać na ocena, która jest im przypisana. W zakresie, w jakim oceny pojawiają się na tej stronie, taka ocena jest określana przez naszą subiektywną opinię i opiera się na metodologii, która agreguje naszą analizę udziału w rynku i reputacji marki, współczynniki konwersji każdej marki, wypłacone nam wynagrodzenie i ogólne zainteresowanie konsumentów. Wpisy firm na tej stronie NIE oznaczają poparcia.

Zastrzeżenie: Benzinga nie jest bankierem ani pożyczkodawcą (dostawcą informacji). Wiodący dostawcy usług, którzy uczestniczą w tej witrynie, mogą oferować produkty pożyczkowe, które spełniają Twoje kryteria. Zebrane informacje NIE są wnioskiem o kredyt lub pożyczkę hipoteczną, ani nie są wykorzystywane do wstępnej kwalifikacji do żadnego Usługodawcy. Benzinga po prostu odsyła Cię do Usługodawców, którzy pomogą Ci znaleźć potrzebne informacje.

Nie ma żadnych kosztów, aby złożyć wniosek, uzyskać połączenie z dostawcami usług i otrzymać informacje lub potencjalne oferty pożyczki. Benzinga nie pobiera od Ciebie, konsumenta, opłaty za swoje usługi. Możesz przejrzeć informacje od dostawców usług i porozmawiać z nimi według własnego uznania. Wybrany przez Ciebie usługodawca może zażądać opłaty za przetworzenie Twojej prośby, ale możesz zatrzymać ten proces przed poniesieniem opłaty. Kto płaci rachunki w tej witrynie? Dostawcy usług. Jesteś oczywiście odpowiedzialny za uiszczenie wszelkich opłat związanych z poszukiwanymi informacjami, które mogą skutkować pożyczką od usługodawcy.

JEST TO STRONA INTERNETOWA, KTÓRA ZAWIERA INFORMACJE. BENZINGA NIE JEST Pożyczkodawcą. OTRZYMANE INFORMACJE ZOSTANĄ UDOSTĘPNIONE JEDNEJ LUB WIĘCEJ OSÓB TRZECICH W ZWIĄZKU Z TWOIM ZAPYTANIEM.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy